Schwarz: Przed przerwą brakowało nam cierpliwości

27.11.2021 (20:25) | Karol Bugajski
uploads/images/2021/11/schwarz_61a28495896a9.png

fot.: Paweł Lipnicki

Petr Schwarz w sobotnim spotkania 16. kolejki ekstraklasy zdobył pierwszą bramkę w barwach Śląska, a trafienie Czecha zapewniło wrocławianom zwycięstwo ze Stalą Mielec 2:1. Naszą relację znajdziecie TUTAJ, a poniżej prezentujemy pomeczową wypowiedź byłego zawodnika Rakowa Częstochowa. 

Petr Schwarz: Oczywiście zapamiętam ten mecz, nie dlatego, że zdobyłem bramkę, ale wygraliśmy mecz w dziesiątkę. Potrzebowaliśmy tego i jestem bardzo zadowolony z tego, że mamy trzy punkty. Myślę, że w pierwszej połowie trochę zabrakło nam cierpliwości, później nie graliśmy źle, ale w drugiej zmieniliśmy system gry i wierzyliśmy się, że zdobędziemy bramkę na wagę zwycięstwa w tym meczu. To było ważne.

Myślę, że nie patrzyliśmy na przeciwnika, ale na siebie i bardzo chcieliśmy trzy punkty. Po tych meczach, które nie udały się tak jak chcieliśmy, zamierzaliśmy wygrać w domu. Nieważne jak, ale trzy punkty w dziesiątkę to pokazanie charakteru. Czuję się naprawdę dobrze, ale nie dzięki tej bramce, tylko zwycięstwu. Jak mówię, to zwycięstwo było dla nas bardzo ważne, z tego jestem zadowolony, a gol to było coś więcej.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Sobota: Trzeba było to wyszarpać