Śląsk Wrocław - Piast Gliwice. Jak kupić bilety?

03.04.2023 (20:00) | Piotr Kryński
uploads/images/2019/12/kibice-szkocja_5df26ba2ec83a.jpg

fot.: Marcin Folmer

Już w czwartek 6 kwietnia o 18:00 Śląsk Wrocław podejmie Piasta Gliwice. Wrocławianie mają szansę oddalić się od strefy spadkowej i zatrzymać rozpędzony zespół Aleksandara Vukovicia. Gdzie i w jaki sposób można kupić bilety na mecz 27. kolejki ekstraklasy? 

ŚLĄSK WROCŁAW - PIAST GLIWICE. GDZIE KUPIĆ BILETY?

W bilety na czwartkowy mecz będzie można zaopatrzyć się na trzy sposoby, ale najpopularniejszym i najwygodniejszym z nich jest oczywiście kupno drogą internetową. Wejściówki można nabyć:

  • online na stronie bilety.slaskwroclaw.pl (najszybciej i najwygodniej),
  • w punktach sprzedaży stacjonarnej, których listę znajdziecie TUTAJ,
  • w kasach przy ulicy Oporowskiej 62 (otwarte w dni robocze od 10 do 17) lub w kasach przy Tarczyński Arena (w dniu meczu).

Kasy przy ulicy Oporowskiej 62 w dniu meczu będą czynne jedynie do trzech godzin przed rozpoczęciem spotkania. Informacje o cenach biletów na poszczególne trybuny znajdziecie TUTAJ.

ŚLĄSK WROCŁAW. KARNETY NA RUNDĘ WIOSENNĄ EKSTRAKLASY

Warto zaopatrzyć się w karnet na pozostałe cztery mecze nadchodzącej rundy wiosennej na stadionie we Wrocławiu. Ceny normalnych karnetów zaczynają się od 130 złotych, a dostępne są ich trzy rodzaje, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ. Jest to najwygodniejsza forma obserwowania z trybun poczynań zawodników WKS-u, ponieważ karnetowicz ma przypisane miejsce na całą rundę, a ponadto nie musi za każdym razem kupować nowych biletów. Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego - dostępne są także vouchery prezentowe, które można wymieniać na bilety na mecze Śląska.

ŚLĄSK WROCŁAW - PIAST GLIWICE. JAK DOJECHAĆ NA STADION?

Na czwartkowy mecz Śląska z Piastem oprócz komunikacji miejskiej można dojechać także samochodem, a otwarty jest ogólnodostępny parking w Strefie B. Opłaty za miejsce uiszczane są w parkomacie lub u osób wyznaczonych przez operatora miejsca. Płatność realizowana jest wyłącznie kartą płatniczą, a przy transakcji obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Dostępny jest także parking wielopoziomowy (opłata 20 zł) i parkingi zewnętrzne (opłata 10 zł dla samochodów osobowych).

Pierwszy gwizdek meczu 27. kolejki ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Piastem Gliwice już w czwartek 6 kwietnia o godzinie 18:00.

ZOBACZ też: Piast Fornalika z patentem na Śląsk. Co pokaże Vuković?