#ŚląskowyTwitter - opinie z sieci

24.01.2021 (16:30) | Konrad Omieljaniuk
uploads/images/2021/1/twitter_Slaskowy_600d4090bbec5.jpg

fot.: Krzysztof Banasik

#ŚląskowyTwitter - pod tą nazwą ruszamy z nowym cyklicznym tekstem. A nawet nie tyle tekstem, co zbiorem ciekawych, czasami kontrowersyjnych spostrzeżeń na temat Śląska, które publikowane są przez użytkowników Twittera. Jeśli jesteś użytkownikiem tego medium oraz naszym czytelnikiem, zachęcamy do oznaczania swoich wpisów - #ŚląskowyTwitter. Po każdym meczu Śląska, w newsie o tej nazwie, będziemy publikować najciekawsze znalezione opinie. 

Na początek cyklu spojrzeliśmy na komentarze internautów odnośnie ostatniego sparingu oraz dwóch świeżych transferów do Śląska.

Crvena zvezda brutalnie odarła nas ze złudzeń, że kibicujemy drużynie, która jest blisko reprezentowania choćby solidnego europejskiego poziomu. Co pozytywne, mimo tej różnicy klas, nie brakowało głosów, szukających choćby małych plusików:

Nie mógł przejść bez echa fakt, że kapitan zespołu nie wystąpił podczas obozu w żadnym sparingu:

W niedzielę, w odpowiedzi na nasz artykuł, sytuację skomentował sam zawodnik.

Adam wieszczy koniec transferów tej zimy, ale pozyskanie dwóch nowych nabytków spotyka się ze zrozumieniem:

Pojawiły się również obiekcje co do stanu zdrowia Macieja Wilusza. Trochę na wyrost - do gry będzie gotowy już w lutym.

Ponadto Śląsk Wrocław został ogłoszony ekspertem w dziedzinie repatriacji:

Po angielskiej stronie Twittera news nie odbił się szerokim echem. Odczucia obserwatorów co do odejścia Bejgera z MU dobrze oddaje ten komentarz  - skoro ma 19 lat i nigdy o nim nie słyszałem to żadna strata. Miejmy nadzieję, że jeszcze kiedyś usłyszy.

A już 1 lutego zobaczymy wymierne efekty pracy ekipy trenera Lavicki w Turcji. Śląsk uda się do Mielca, by rozpocząć ekstraklasową wiosnę meczem z tamtejszą Stalą. Oznaczajcie swoje "okołomeczowe" opinie: #ŚląskowyTwitter. Najciekawsze z nich podsumujemy i poddamy pod dyskusję w artykule po meczu.

ZOBACZ też: Tamas: Sousa to dobry wybór dla reprezentacji Polski