Tamas: Popełniliśmy jeden błąd

07.05.2022 (21:11) | Karol Bugajski
uploads/images/2022/1/tamasporzucek_61dab3c60c543.png

fot.: Mateusz Porzucek

Obrońca Śląska Wrocław Mark Tamas w pomeczowej wypowiedzi skomentował remis z Pogonią Szczecin (1:1). Naszą relację ze spotkania 32. kolejki znajdziecie TUTAJ. 

Mark Tamas: To jest nasz dom. Musimy go bronić za wszelką cenę. To jest najważniejsze dla Śląska. Próbowaliśmy zdobyć trzy punkty, ale popełniliśmy jeden błąd. Mimo wszystko myślę, że graliśmy dobrze i w oparciu o to możemy budować zespół na kolejny mecz, by ze Stalą Mielec zdobyć trzy punkty. Czuję się świetnie, bo po porażce 0:4 z Bruk-Betem byliśmy w stanie się podnieść i zagrać dwa solidne spotkania. Mam nadzieję, że będziemy dalej podążać tą drogą i ukończymy sezon na bezpiecznym miejscu.

W takiej sytuacji - w meczu z walczącą o mistrzostwo Pogonią Szczecin - druga połowa zawsze będzie trudniejsza. Prowadziliśmy grę i zdołaliśmy strzelić jednego gola. Zmieniliśmy również taktykę na pięciu obrońców, by nie stracić kolejnego i czekać na okazje do kontrataków. Nie udało nam się jednak zdobyć drugiej bramki i zdobywamy jeden punkt. Potrzebujemy tylko jednego zwycięstwa, by przełamać lody. Czuję, że kiedy uda nam się w końcu wywalczyć komplet punktów, kolejne spotkania będą w naszym wykonaniu dużo lepsze i będziemy mogli regularnie wygrywać. 

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: WIDEO: Stiglec po meczu Śląsk 1:1 Pogoń