Tułacz: Zabrakło nam doświadczenia

15.09.2023 (21:01) | Franciszek Wiatr
uploads/images/2023/9/tulacz_6504aad163c62.jpg

fot.: youtube.com/slasknet

Puszcza Niepołomice odniosła pierwszą porażkę w roli gospodarza w tym sezonie. Jak mecz ze Śląskiem Wrocław, zakończony zwycięstwem Wojskowych 3:1 (0:1) został oceniony przez szkoleniowca gospodarzy, Tomasza Tułacza? 

Tomasz Tułacz (Puszcza Niepołomice): Gratulację dla Śląska i trenera Magiery. Mieliśmy pomysł na ten mecz, pogratulowałem nawet zawodnikom, że udawało się to realizować. Pierwsza połowa i większość drugiej realizowaliśmy założenia jak należy. Pod koniec meczu za głęboko się cofnęliśmy. Uczulałem zawodników na prowokowanie przeciwnika oraz na jego doświadczenie. Niestety słowa to jedno, a realizacja to drugie. Jeszcze raz gratulacje dla Śląska. Zabrakło nam doświadczenie, cwaniactwa.

Jak trener ocenia debiut Zycha i dlaczego akurat dziś został wystawiony.

Poprawny występ. Mimo porażki debiut na “+”. Wygrał rywalizację i dlatego została podjęta taka decyzja. Doświadczenie zdobyte przez niego będzie dla nas z pożytkiem.

Gdzie oglądać transmisje meczów Ekstraklasy?

ZOBACZ też: Magiera: Cieszymy się z kontynuacji passy

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.