W mediach o Śląsku: Emocje skończyły się przed meczem

26.05.2024 (06:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2024/5/441929597_310096735480259_2275267300691443173_n_665273ae461b0.jpg

fot.: Mateusz Porzucek

Zapraszamy na ostatnie w tym sezonie "W mediach o Śląsku", gdzie tym razem sprawdzimy, co dziennikarze piszą po zwycięstwie Śląska z Rakowem (2:1). 

Śląsknet: Zwycięstwo w meczu na wodzie!

"Piłkarze Śląska Wrocław zakończyli ligowe zmagania zwycięstwem z Rakowem Częstochowa (2:1). Pomimo fatalnych warunków atmosferycznych, Trójkolorowi zdobyli komplet punktów i wywalczyli srebrny medal Ekstraklasy!"

Przegląd Sportowy: Oto nowy król strzelców Ekstraklasy. Nagroda na pocieszenie

"Erik Exposito znów trafił, jego Śląsk Wrocław wygrał z Rakowem Częstochowa 2:1, ale zdobycie mistrzostwa Polski już wcześniej świętować zaczęła Jagiellonia Białystok. A Hiszpanowi na osłodę pozostał tytuł króla strzelców. Po jego zdobyciu 27-latek musi podjąć decyzję na temat swojej przyszłości."

Weszło: #Nikogo. Mecz Śląska stracił sens, zanim się w ogóle zaczął

"Kiedy jechałem z Wrocławia do Częstochowy, towarzyszyło mi słońce, przy jakim chętnie wylegiwałbym się na wakacjach. Zaburzyła to chwila opadów deszczu, ale dosłownie chwila, tak żeby akurat zamoczyć opony i trochę wyczyścić karoserię. Nic groźnego, a na pewno pikuś przy tym, co bóg Ekstraklasy zesłał do Częstochowy pół godziny przed planowanym rozpoczęciem meczu."

Meczyki: Niesamowite! Śląsk przegrał mistrzostwo dosłownie o włos

"Śląsk Wrocław wygrał 2:1 z Rakowem Częstochowa. Pod względem dorobku punktowego "Wojskowi" dogonili w tabelę Jagiellonię Białystok. Ekipa z Podlasia sięgnęła po mistrzostwo ze względu na triumf 4:3 w bezpośrednim dwumeczu z podopiecznymi Jacka Magiery."

Gazeta Wrocławska: Śląsk wicemistrzem Polski! Emocje w Częstochowie skończyły się przed meczem

"To miało być święto piłki - jednocześnie w Częstochowie, w Białymstoku i na rynku we Wrocławiu. Zanim jednak rozpoczęło się spotkanie Raków - Śląsk (1:2), Jagiellonia już prowadziła z Wartą 3:0. Emocje się skończyły. Jaga została mistrzem Polski, a Śląsk - po raz czwarty w historii - wicemistrzem. Brawo drużyna! Brawo trener Jacek Magiera! Śląsku - dziękujemy!"

ZOBACZ też: Raków 1:2 Śląsk. Zwycięstwo w meczu na wodzie!

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.