W mediach o Śląsku: Wielki błąd sędziego zabrał Śląskowi punkty

19.03.2023 (06:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/2/KoPa_SlaWro_LechPoz_26022023_-80_63fbcb77e45f7_63fd0781f3add.jpg

fot.: Paweł Kot

Zaglądamy do medialnych relacji po remisie 1:1 Śląska ze Stalą. Dziennikarze zwracają uwagę na to, że podział punktów we Wrocławiu jest doskonałą okazją dla zespołów z dołu tabeli by zbliżyć się do spokojnego utrzymania.  

WP Sportowe Fakty: Początek meczu we Wrocławiu zaskoczył. Śląsk i Stal nie mogą być niczego pewni

"Pierwsze minuty sobotniego starcia we Wrocławiu pomiędzy Śląskiem a Stalą Mielec zapowiadały grad goli. Obie ekipy dały sobie po razie i na tym się jednak skończyło. Zadowolone mogą być jedynie inne drużyny walczące o utrzymanie."

Hej Mielec: Tylko lub aż remis

"Arcyważny mecz dla obu zespołów, wygrana pozwoliłaby utrzymać przewagę nad strefą spadkową. Obie ekipy w 2023 roku grają poniżej oczekiwań i liczyły na dobry mecz, a Stal przede wszystkim grała o pierwsze zwycięstwo. Jest remis, który chyba nikogo nie uszczęśliwia. "

Przegląd Sportowy: Stal uniknęła porażki we Wrocławiu. W Mielcu mogą być zadowoleni tylko z wyniku

"Stal wybrała się w sobotnie południe do Wrocławia po czterech porażkach z rzędu oraz serii ośmiu meczów bez wygranej. Pierwszą niekorzystną passę udało się zatrzymać. Z perspektywy FKS uniknięcie porażki oraz przełamanie Rauno Sappinena to jednak jedyne pozytywy po meczu ze Śląskiem."

Weszło: Wyszła czy nie wyszła – co za różnica?

"Leniwa sobota, słońce nawet przyjemnie dokazuje, na boisku Śląsk Wrocław i Stal Mielec. Typowy mecz do kotleta, który toczył się w średnim tempie, ale od czasu do czasu miał naprawdę kuriozalne momenty. Szkoda tylko, że swoje dołożyli tu sędziowie." 

Interia Sport: Miły gest Śląska i Stali. Ręka wyciągnięta do rywali w walce o utrzymanie

"W pierwszym sobotnim meczu 25. kolejki ekstraklasy Śląsk Wrocław zremisował 1:1 ze Stalą Mielec. Oba gole padły w pierwszych dziesięciu minutach, a na trafienie Erika Exposito odpowiedział Rauno Sappinen. Z tego wyniku najbardziej cieszą się rywale obu zespołów w walce o utrzymanie, bo dół tabeli po tym podziale punktów może jeszcze bardziej się spłaszczyć."

Gazeta Wrocławska: Wielki błąd sędziego zabrał Śląskowi punkty!

"Śląsk Wrocław zremisował ze Stalą Mielec 1:1 w meczu 25. kolejki ekstraklasy. Prowadzenie Śląskowi dał Erik Exposito. Kilka minut później po rzucie rożnym wyrównał Rauno Sappinen. Rożnym, którego być nie powinno."

Wrocławskie Fakty: To naprawdę trzeba było wygrać. Śląsk Wrocław tylko remisuje ze Stalą Mielec

"Miał dziś Śląsk Wrocław naprawdę mizernego rywala. Nie umiał go jednak wypunktować. Piłkarze WKS-u tylko zremisowali 1:1 na własnym stadionie ze Stalą Mielec. Co gorsza, za dwa tygodnie w starciu z Lechią Gdańsk nie zagrają obaj John Yeboah i Erik Exposito zawieszeni za kartki." 

ZOBACZ też: Djurdjević: Takie błędy zmieniają życie