Wypowiedź trenera Jawnego po wygranej w Katowicach

01.05.2021 (23:20) | Karol Bugajski

Trener Śląska II Wrocław Piotr Jawny w rozmowie z klubową stroną GKS Katowice podsumował występ swoich piłkarzy w meczu 31. kolejki II ligi. Rezerwy zielono-biało-czerwonych pokonały faworyta przy Bukowej 3:1, a relację z tego spotkania przeczytacie TUTAJ.

Piotr Jawny: Jesteśmy bardzo szczęśliwi z gry i z tego rezultatu. Nie ukrywamy, że lepiej nam się gra z zespołami lepszymi jakościowo, takimi które chcą grać w piłkę. Warunki w Katowicach też są fantastyczne, jest świetne boisko, co lubimy. Zagraliśmy dzisiaj kapitalną pierwszą połowę, objęliśmy wysokie prowadzenie 3:0. Mamy trochę szczupłą kadrę i nie mamy na ławce zawodników, których moglibyśmy podmienić w drugiej części, dlatego po zmianie stron ciężko było nam już kontynuować taką grę jak w pierwszej połowie. Straciliśmy jednak tylko jedną bramkę, nie dopuszczaliśmy GKS Katowice do wielu groźnych sytuacji i cieszymy się, że wywalczyliśmy trzy punkty z bardzo silnym przeciwnikiem na jego terenie.