WYPOŻYCZENI: Absencje, pauzy, kwadrans Samca-Talara

30.11.2021 (12:09) | Konrad Omieljaniuk
uploads/images/2020/1/talar2_5e20d21d55264.JPG

Przedstawiamy raport występów zawodników wypożyczonych ze Śląska Wrocław, którzy rozgrywali swoje mecze w ubiegłym tygodniu.

FABIAN PIASECKI

Jak informowaliśmy w raporcie przed tygodniem, Fabian przed meczem ze Śląskiem obejrzał czwartą żółtą kartkę i na spotkanie z klubem macierzystym pauzował. W kuluarach można było usłyszeć, że umowa wypożyczenia została skonstruowana w taki sposób, że za występ Piaseckiego przeciwko Śląskowi Stal musiałaby sporo zapłacić. Przymusowa pauza akurat w tym momencie była więc wszystkim nawet na rękę, co potwierdzałyby te słowa:

Tak więc Piasecki w minionym tygodniu odpoczywał.

PIOTR SAMIEC-TALAR

Regularnie ciuła sobie po kwadransie na boiskach pierwszej ligi Piotr Samiec-Talar. Niestety rzadko kiedy jest w stanie w tych końcówkach wymiernie pomóc swemu zespołowi. W ten weekend pojawił się na boisku w 76 minucie meczu domowego z Miedzią Legnica. Wchodził przy stanie 2:2, ostatecznie jego GKS Katowice przegrał to spotkanie 2:3.

MATEUSZ MAĆKOWIAK

Inaczej wygląda sytuacja u Maćkowiaka, który na pierwszoligowych boiskach zaliczył w tym sezonie już 1241 minuty. W ten weekend jednak znalazł się poza kadrą meczową. Klub nie poinformował o żadnym poważnym urazie tego zawodnika, mamy więc nadzieję, że była to tylko chwilowa niedyspozycja.

BARTŁOMIEJ FRASIK

W poprzednim meczu z rezerwami Śląska w stosunkowo bezpiecznej sytuacji sprokurował karnego, mimo to utrzymał miejsce między słupkami na mecz z Olimpią Elbląg. Niestety jego Hutnik Kraków nie miał w tym spotkaniu zbyt wiele do powiedzenia i przegrał 0:3. Za stracone bramki nie sposób winić Frasika, we wszystkich trzech sytuacjach błędy jego kolegów w kryciu powodowały, że rywal pakował piłkę do siatki z bliska.