WYPOŻYCZENI: W grze tylko Frasik

04.04.2022 (20:00) | Konrad Omieljaniuk
uploads/images/2021/7/frasik_60e604ec54e85.png

fot.: Paweł Kot

Przedstawiamy raport występów zawodników wypożyczonych ze Śląska Wrocław, którzy rozgrywali swoje mecze w ubiegłym tygodniu. 

MATEUSZ MAĆKOWIAK

Jak informowaliśmy w ostatnim raporcie - Maćkowiak wrócił do treningów indywidualnych i krok po krok będzie wchodził na wyższe obciążenia, by w końcu dołączyć do meczowej kadry Odry Opole. W ostatnią sobotę Odra wygrała na wyjeździe ze Stomilem 2:1.

SZYMON KROCZ

Uraz, który początkowo miał być niegroźny, wykluczył Krocza już z trzeciego kolejnego meczu ligowego. Nawet bez Szymona Górnik był w stanie wrócić na dobrą ścieżkę - tym razem wygrał on 2:1 w Katowicach z GKS-em i misja utrzymanie wydaje się co raz bardziej realna.

BARTŁOMIEJ FRASIK

Będący w bardzo trudnej sytuacji Hutnik pojechał do wicelidera z Chojnic i przysporzył jednemu z faworytów sporo strachu. Goście wyszli na prowadzenie już w 4. minucie, w minucie 88. zdobyli bramkę na 2:2, ale ostatecznie i tak przegrali ten mecz 2:3. Całe spotkanie w bramce Hutnika rozegrał Frasik. Przy pierwszej bramce nie zdołał powstrzymać Pląskowskiego przy rzucie karnym. Przy drugiej został zaskoczony precyzyjnym strzałem głową i trochę zastrzeżeń może mieć do siebie tylko przy trzeciej straconej bramce, gdy niepewnie wychodził z bramki po rzucie rożnym. 

ZOBACZ też: WIDEO: Skrót meczu KKS Kalisz 3:1 Śląsk II Wrocław

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.