OLDBOJE: Porażka w meczu na szczycie

03.04.2023 (14:00) | Jacek Bratek
uploads/images/2023/4/Oldboj_642aa3132416f.jpg

fot.: Śląsknet

Oldboje Śląska przegrali w meczu na szczycie z aktualnym mistrzem - Stage Home Magnice 1:2. Tym samym ciągle pozostają bez zwycięstwa w ligowych meczach w tym roku. 

Trzeba jednak przyznać, że początek roku był bardzo wymagający. Po remisie w zaległym meczu  z obrońcami tytułu mistrzowskiego i obecnym liderem WKS przegrał w rewanżu z Magnicami.

Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Obie drużyny stworzyły wiele sytuacji bramkowych i walczyły o każdy centymetr boiska. Maciej Kowalczyk świetnie obsłużył Tomasza Nakielskiego, a ten strzałem głową wyprowadził Śląsk na prowadzenie. Do wyrównania doprowadził Mirosław Lechowicz. Przez dłuższą część spotkania trwała wymiana ciosów, lecz bramki nie padały. Końcówka należała jednak do gospodarzy. Były zawodnik Śląska oraz oldbojów WKS-u Robert Rosiński zapewnił gospodarzom trzy punkty po uderzeniu z rzutu wolnego.

Skład Śląska: Solarczyk – Oskierko, Nakielski, Mikuś, P. Tęsiorowski, Draczyński, Piszcz, Jasiński, Stańczak, Obała, Kowalczyk, Moskal, Sznajder,  Żuk, Przybyła, Górniak

ZOBACZ też: WIDEO: Śląsknet 4:3 FC Psie Pole (PRO Liga Wrocław)