Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin. Jak kupić bilety?

25.07.2023 (19:00) | Mateusz Włosek
uploads/images/2021/11/FDdHg-kWYAcSRGy_6185b6ee7d10c.jpg

fot.: Krzysztof Banasik

Już 29 lipca o 20:00 wrocławianie zainaugurują domowe granie w sezonie 2023/24 ekstraklasy. Na Tarczyński Arena zapowiada się iście hitowe starcie, ponieważ podopieczni Jacka Magiery zmierzą się w derbach Dolnego Śląska z Zagłębiem Lubin. Jak najwygodniej kupić bilety na te spotkanie? 

Śląsk Wrocław zakończył poprzedni sezon na ostatniej bezpiecznej pozycji, w ostatnich kolejkach ratując swój byt na przyszły sezon. Drużyna przeszła małe zmiany, a nowy dyrektor sportowy David Balda ciągle stara się o nowe wzmocnienia.

Wrocławianie nowy sezon ekstraklasy zainaugurowali starciem w Kielcach z Koroną, gdzie prowadzili od początku drugiej połowy, jednak trzy punkty uciekły im z rąk po golu w końcówce debiutanta - Adriana Dalmau. Przed podopiecznymi Jacka Magiery najbardziej wyczekiwany mecz, czyli spotkanie 2. kolejki z Zagłębiem Lubin. Czy Śląsk odegra się za bolesną porażkę 0:3 w rundzie wiosennej zeszłej edycji rozgrywek?

ŚLĄSK WROCŁAW – ZAGŁĘBIE LUBIN. GDZIE KUPIĆ BILETY?

W bilety na pierwszy domowy mecz zielono-biało-czerwonych można zaopatrzyć się na trzy sposoby, ale najpopularniejszym i najwygodniejszym z nich jest kupno drogą internetową. Wejściówki można nabyć:

  • online na stronie bilety.slaskwroclaw.pl (najszybciej i najwygodniej),
  • w punktach sprzedaży stacjonarnej, których listę znajdziecie TUTAJ,
  • w kasach przy ulicy Oporowskiej 62 (otwarte w dni robocze od 10 do 17) lub w kasach przy Tarczyński Arena (w dniu meczu).

Warto przypomnieć, że kasy przy ulicy Oporowskiej 62 w dniu meczu będą czynne jedynie do trzech godzin przed rozpoczęciem spotkania. Informacje o cenach biletów na poszczególne trybuny znajdziecie TUTAJ.

ŚLĄSK WROCŁAW. KARNETY NA SEZON 2023/24

Najwygodniejszą formą oglądania i wspierania Śląska na domowym obiekcie jest kupno karnetu na całe rozgrywki, który pozwala zobaczyć na żywo 17 meczów domowych i pierwsze rundy Pucharu Polski. Ponadto, posiadacze stałego dostępu mogą liczyć na 15-procentową zniżkę na asortyment w klubowym sklepie oraz 20-procentowy rabat na nową koszulkę meczową (jej wzór zobaczysz TUTAJ). Inwestycja w karnet na mecze Śląska Wrocław to ponad 33-procentowo tańsza opcja niż pojedynczy zakup biletu na każdy mecz. Więcej informacji o karnetach znajdziecie TUTAJ.

ŚLĄSK WROCŁAW – ZAGŁĘBIE LUBIN. KUP VOUCHER

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla swoich bliskich, idealnym rozwiązaniem będzie voucher prezentowy, który można wymienić na wejściówkę na dowolne trybuny na wrocławskim stadionie.  Więcej informacji o voucherach prezentowych znajdziecie TUTAJ.

ŚLĄSK WROCŁAW – ZAGŁĘBIE LUBIN. JAK DOJECHAĆ NA STADION?

Na mecz Śląska z Zagłębiem w sobotę 29 lipca oprócz komunikacji miejskiej można dojechać także samochodem, a otwarty jest ogólnodostępny parking w Strefie B - Broadcast. Opłaty za miejsce uiszczane są w parkomacie lub u osób wyznaczonych przez operatora miejsca. Płatność realizowana jest wyłącznie kartą płatniczą, a przy transakcji obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Dostępny jest także parking wielopoziomowy (opłata 20 zł) i parkingi zewnętrzne (opłata 10 zł dla samochodów osobowych).

Pierwszy gwizdek meczu 2. kolejki ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Zagłębiem Lubin już w sobotę 29 lipca o godzinie 20:00.

ZOBACZ też: Korona 1:1 Śląsk. Punkt na trudnym terenie (RELACJA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.