Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2023/24

12.06.2023 (16:00) | Mateusz Włosek
uploads/images/2023/5/asaas_646b5f38755ab.png

fot.: Paweł Kot

Chociaż do rozpoczęcia kolejnego sezonu ekstraklasy pozostał jeszcze ponad miesiąc, do sprzedaży trafiły już karnety dla kibiców Śląska Wrocław. Jest to najbardziej komfortowa opcja na wspieranie WKS-u w domowych meczach. Karnetowicze mogą liczyć na szereg udogodnień. Jakich? 

Nie od dzisiaj wiadomo, że posiadając całosezonowy lub jednorundowy karnet na domowe mecze Śląska, można sporo zaoszczędzić oraz skorzystać z promocji i zniżek. Kibice, którzy zdecydują się na zakup subskrypcji, będą mogli bowiem skorzystać z 15-procentowej zniżki na asortyment w klubowym sklepie oraz 20-procentowego rabatu na nową domową koszulkę meczową. Ponadto, ominą ich podwyższone ceny biletów na hitowe starcia z Lechem Poznań i Legią Warszawa, a za darmo wejdą na mecze pierwszych rund Pucharu Polski.

KUPNO KARNETU = OSZCZĘDNOŚĆ

Klub rozpoczął sprzedaż karnetów na cały sezon (17 meczów domowych) oraz na rundę jesienną (do grudnia 2023 roku). Ceny różnią się oczywiście w zależności od poszczególnych trybun oraz wcześniejszego posiadania karnetu. Największy wydatek czeka kibiców wybierających miejsca na trybunie A oraz w strefie premium trybuny C, natomiast najniższe ceny obowiązują na trybunie B i D. Warto dodać, że inwestycja w karnet to ponad 33-procentowo tańsza opcja niż pojedyncze zaopatrzanie się w bilety. Klub wyliczył, że w ramach bardzo popularnego pakietu na trybunę C wejściówka na jeden mecz to wydatek maksymalnie 23 złotych, co w skali całego sezonu daje ponad 200 złotych więcej w kieszeni kibica. Jednocześnie, w porównaniu do poprzednich rozgrywek, zmienił się sposób dystrybucji karnetów. W sezonie 2023/24 nie będzie już podziału na trzy grupy, skierowane do konkretnych odbiorców: brązowy, srebrny i złoty.

KARNETOWICZ JEST PIERWSZY

Wybranie domowego abonamentu to także komfortowa rzecz dla kibiców przywiązanych do konkretnego miejsca na Tarczyński Arena. Będą zawsze mieli gwarancję rezerwacji przypisanego wcześniej krzesełka. To jeden z elementów budowania tożsamości sympatyków klubu. Na karnetowiczów będą czekać także specjalne atrakcje oraz akcje organizowane przez zawodników, co mogliśmy zaobserwować już w poprzednim sezonie, gdy piłkarze dzwonili do wybrańców lub gdy klub wysyłał priorytetowo wiadomości o najnowszych wydarzeniach w życiu WKS-u. W karnety możecie zaopatrzyć się TUTAJ.

Śląsk Wrocław drużynowe przygotowania do sezonu 2023/24 ekstraklasy rozpocznie w poniedziałek 19 czerwca od badań i diagnostyki (pełny plan przeczytacie TUTAJ). Wrocławianie formę szlifować będą na obiektach przy Oporowskiej pod okiem Jacka Magiery, który uratował ekstraklasę w fatalnej sytuacji pod koniec poprzednich rozgrywek. Pierwszy mecz ligowy zielono-biało-czerwoni rozegrają w weekend rozpoczynający się 21 lipca.

ZOBACZ też: Gole Polaków w Śląsku? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.