#SuperPiłkarz meczu przeciwko Stali (WYNIKI)

04.02.2021 (12:03) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2021/2/super-matus_601bd0005c691.jpg

fot.: Marcin Folmer

Mecz ze Stalą Mielec nie był spotkaniem, do którego będziemy sięgać w pamięci z przyjemnością, ale jak po każdym meczu - poprosiliśmy Was o wskazanie zawodnika, który Waszym zdaniem zasługuje na wyróżnienie. 

Na trzecim miejscu uplasował się Mark Tamas, którego w poniedziałek był pewnym punktem w obronie Śląska. Trudno przypomnieć sobie jakiś błąd Węgra, chociaż oczekujemy od niego więcej przy rozegraniu piłki. Drugie miejsce zajął Maciej Pałaszewski, który zastąpił w środku pola kontuzjowanego Krzysztofa Mączyńskiego. Wychowanek Polaru i Śląska podzielił kibiców na tych, którzy byli jego postawą zawiedzeni oraz na tych, którym zaimponował walecznością, chęcią gry i największą liczbą przechwytów.

Najwięcej głosów zebrał jednak Matus Putnocky. Słowak powrócił do bramki WKS-u po trzech wspaniałych występach Michała Szromnika, co wzbudziło sporo kontrowersji wśród kibiców. Zdaniem wielu, Szromnik zasłużył na to, by dostać więcej szans od Vitezslava Lavicki. Czeski szkoleniowiec wykazał się jednak konsekwencją i skoro to Putnocky przed chorobą był numerem jeden, to po dojściu do zdrowia nadal nim jest. W Mielcu nasz bramkarz nie musiał wykazywać się pełnią swoich umiejętności, zagrał po prostu bezbłędnie i tego dnia to wystarczyło, by być docenionym.

Warto zauważyć, że na czterech pierwszych miejscach w głosowaniu uplasowali się zawodnicy odpowiadający głównie za defensywę, a wybór Putnockiego oznacza, że po raz trzeci z rzędu wygrał bramkarz.

Wyniki głosownia na #SuperPiłkarza meczu przeciwko Stali:

  1. Matus Putnocky - 23%
  2. Maciej Pałaszewski - 17%
  3. Mark Tamas - 12%
  4. Israel Puerto - 11%
  5. Mateusz Praszelik - 9%

Wyniki poprzednich głosowań:

ZOBACZ też: FOTO: Śląsk II 2:1 Piast Żmigród