#SuperPiłkarz meczu przeciwko Wiśle (WYNIKI)

16.02.2021 (20:27) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2021/2/Superpilkarz3_601d7cde06ca9.jpg

fot.: ŚLĄSKnet

Mecz przeciwko Wiśle Kraków wreszcie dostarczył nam mocnych kandydatów do tytułu #SuperPiłkarza meczu. Matus Putnocky obronił rzut karny, Mathieu Scalet zdobył pierwszego w 2021 roku gola, a Mariusz Pawelec był klasą samą w sobie.



 

Na trzecim miejscu w naszym głosowaniu uplasował się kapitan Śląska w tym meczu, czyli popularny "Mario". 34-latek zastąpił na środku obrony pauzującego za kartki Marka Tamasa i ze swojej roli wywiązał się znakomicie. Warto zauważyć też, że grający obok niego Israel Puerto też był pewnym punktem zespołu. Pytanie, jaki wpływ na postawę Hiszpana miał Pawelec.

Drugie miejsce przypadło strzelcowi bramki dającej, jak się później okazało, cenny punkt przeciwko Wiśle. Mathieu Scalet zagrał na niecodziennej dla siebie pozycji środkowego pomocnika. Doceniliście jego gola, ale wydaje się też, że Francuz po prostu wykorzystał swoją szansę, którą otrzymał dzięki nieobecności Krzysztofa Mączyńskiego, Rafała Makowskiego i Marcina Szpakowskiego.

Na szczycie po raz trzeci w tym sezonie znalazł się Matus Putnocky. Dużo było dywagacji, w której też oczywiście braliśmy udział, czy to Słowak czy Michał Szromnik powinien zająć miejsce w bramce. Przez cały czas to Putnocky był numerem jeden i w nowym roku udowadnia, że na to zasługuje. Obroniony rzut karny wykonywany przez Felicio Brown Forbesa był jedynie ukoronowaniem jego pewnego gry przeciwko Białej Gwieździe.

Wyniki głosowania na #SuperPiłkarza meczu przeciwko Wiśle Kraków:

  1. Matus Putnocky - 46% głosów
  2. Mathieu Scalet - 34%
  3. Mariusz Pawelec - 7%
  4. Robert Pich - 4%
  5. Lubambo Musonda - 3%

Wyniki poprzednich głosowań:

ZOBACZ też: Prezes Śląska: Sprawdzamy statusy różnych trenerów