#SuperPiłkarz meczu przeciwko Piastowi (WYNIKI)

09.02.2021 (16:46) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2021/2/Superpilkarz4_601d7cdde97ef.jpg

fot.: ŚLĄSKnet

Przegrana z Piastem Gliwice i przede wszystkim mizerny styl drużyny Vitezslava Lavicki rozwścieczyły fanów Śląska Wrocław. Podczas sobotniego pojedynku można było znaleźć jednak zawodnika, który wyróżniał się na tle pozostałych. 

Rafał Makowski pojawił się na boisku od początku drugiej połowy i Waszym zdaniem to on zasłużył na tytuł #SuperPiłkarza meczu przeciwko drużynie Waldemara Fornalika. Niestety Makowski nie dotrwał do końca spotkania i po zaledwie 13 minutach z powodu kontuzji musiał zmienić go Marcel Zylla. Dzisiaj okazało się, że pomocnika czeka co najmniej miesięczna przerwa.

Tak pisaliśmy o nim w "Plusach i minusach":

"Jeżeli były piłkarz Radomiaka miał stanowić nadzieję Śląska na powrót do meczu po zmianie stron, to z pewnością wywiązał się ze swojej roli, sęk w tym, że na boisku spędził zaledwie dwanaście minut. Makowski wszedł z dużą ochotą do gry, oddał celny strzał, a jego występ można ocenić jako najlepszy indywidualny w zespole Śląska, ale bardzo szybko zasygnalizował kontuzję kolana i musiał zejść z boiska. Dziś można tylko gdybać jak mogły potoczyć się dalsze losy wrocławian, gdyby nie uraz Makowskiego, ale fakt, że trzeba szukać tak głęboko, by dopatrzyć się jakiegokolwiek plusika po sobotniej wyprawie do Gliwic pokazuje, jak bardzo rozczarowała drużyna Lavicki."

To, że najwięcej głosów zebrał zawodnik, który na boisku przebywał tylko 13 minuty, jest jednocześnie krytycznym komentarzem do postawy pozostałych graczy. Na podium znaleźli się zresztą tylko sami rezerwowi - drugie miejsce zajął Marcin Szpakowski, a trzecie Mariusz Pawelec.

Wyniki głosowania na #SuperPiłkarza meczu przeciwko Piastowi:

  1. Rafał Makowski - 38%
  2. Marcin Szpakowski - 30%
  3. Mariusz Pawelec - 9%
  4. Fabian Piasecki - 3%
  5. Erik Exposito - 3%

Wyniki poprzednich głosowań:

ZOBACZ też: Potwierdzone obawy – Makowski kontuzjowany