Śląsk chce kolejnego kompletu na stadionie! #KompletNaŚląsk2

07.11.2023 (12:50) | Franciszek Wiatr
uploads/images/2023/11/KompletNaŚląsk_654a1fc791eb7.jpg

fot.: slaskwroclaw.pl

Po udanej akcji #KompletNaŚląsk w meczu z Legią, klub stara się o powtórzenie tego wyczynu. Śląsk ruszył z drugą częścią tego hasztagu - tym razem, aby maksymalna liczba widzów zasiadła na Tarczyński Arena w meczu z mistrzem Polski, Rakowem. 

Długa przerwa czeka kibiców, zanim znowu będą mogli zasiąść na trybunach wrocławskiego stadionu. Po wygranej z ŁKS-em, następny mecz Śląska w roli gospodarza przypada na 3 grudnia (niedziela o 17:30). Do Wrocławia przyjedzie Raków Częstochowa - aktualny mistrz kraju. Dodatkowym smaczkiem tego spotkania będzie pierwsze spotkanie przeciwko Śląskowi Johna Yeboaha. Starcie zapowiada się interesująco, a obie drużyny na ten moment są w czołówce tabeli ligowej.

Z tej okazji klub po raz kolejny stara się, aby Tarczyński Arena zapełnił się do ostatniego krzesełka. W mediach społecznościowych ruszył z akcją #KompletNaŚląsk2. Śląsk jest na ten moment drużyną z drugą największą średnią frekwencją w ekstraklasie, wynoszącą ponad 22 tysiące widzów na mecz. WKS prowadzi także w rankingu największej liczby widzów na jednym meczu - podczas spotkania z Legią na trybunach zasiadło 39 583 kibiców.

Te liczby pokazują, że kibice są w stanie pomóc klubowi i razem podołać temu wyzwaniu, jakim jest wyprzedanie wszystkich dostępnych biletów na mecz przeciwko Rakowowi. Zachęcamy, aby szerzyć informację o tym wydarzeniu, zachęcać rodzinę, znajomych i spróbować zabrać ze sobą jak najwięcej osób. Dzięki zaangażowaniu kibiców, akcja ma szansę na kolejne powodzenie.

Przy okazji tego meczu, można także zakupić "dwupak" na domowe mecze Śląska do końca roku - za jednym razem otrzymamy bilety na spotkanie nie tylko z Rakowem, ale także odbywający się tydzień później mecz Śląska z Koroną Kielce (na ten moment brak dokładnej daty). Przy zakupie tego pakietu, kibice mają -15% zniżki.  

Są trzy możliwości zakupu biletów na mecze Śląska - najszybciej, najwygodniej oraz NAJTANIEJ będzie poprzez stronę internetową. Wejściówki można nabyć:

  • online na stronie https://bilety.slaskwroclaw.pl/ (najszybciej, najwygodniej, najtaniej)
  • w punktach sprzedaży stacjonarnej, których listę znajdziecie TUTAJ
  • w kasach przy Oporowskiej 62 (otwarte w dni robocze od 10 do 17) oraz w kasach przy Tarczyński Arena( w dniu meczu)

Kasy przy Oporowskiej 62 w dniu meczu są czynne jedynie do 3 godzin przed rozpoczęciem meczu. Cennik biletów na poszczególne trybuny znajduje się TUTAJ

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa, 3 grudnia, niedziela 17:30

 

ZOBACZ też: FUTSAL: Porażki z faworytami