Pomóż wychowankowi Śląska

29.04.2023 (10:45) | Jacek Bratek
uploads/images/2023/4/Dominik 2_644cd73ab2429.jpg

fot.: Śląsknet

W miniony weekend trampkarze WKS Śląsk zagrali ligowy mecz z wrocławską Ślęzą. Wynik tym razem nie  był najważniejszy. Mecz był także wyrazem poparcia dla ich kolegi Dominika Głebockiego. 

15-letni Dominik jest wychowankiem WKS Śląsk. Od najmłodszych lat reprezentował klub, będąc podstawowym graczem drużyny trenera Dariusza Kamińskiego. Jesienią w rozgrywkach II WLT strzelił dwa gole i przyczynił się do awansu do I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy. Tam też rozpoczął rundę wiosenną. 18 kwietnia 2023 roku rezonans magnetyczny pokazał w głowie Dominika guza mózgu IV komory. Dominik jest po pierwszej operacji, ale konieczna jest następna. W meczu ze Ślęzą koledzy z drużyny pokazali duchowe wsparcie dla kolegi. Potrzebna jest tez dodatkowa pomoc. Wierzymy, że wielu z Was zechce kibicować mu w tej walce. O zdrowie, sprawność i powrót do bycia zwykłym nastolatkiem, którym każdy chłopak w jego wieku powinien być! Bez strachu, zmartwień i chorób. Bez szpitali i operacji.

W ciągu najbliższych dni przed Dominikiem bardzo poważna i trudna operacja usunięcia guza z IV komory. Liczymy się z możliwymi powikłaniami i konieczną, niestety kosztowną rehabilitacją. Potem będzie dalsze leczenie. Osoby chcące wesprzeć Dominika zapraszamy na stronę https://www.siepomaga.pl/dominik-glebocki?fbclid=IwAR2OPdl94cfDu7kqU98KAg7gHEdB5qlt6Vh1hOTbDFD4rnIYEGvd_XVP8Zw

ZOBACZ też: Kibice! Śląsk Was potrzebuje! #WspieramŚląsk

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.