Transfer Exposito do Kataru za wcześnie ogłoszony?

14.06.2024 (08:00) | Marcin Sapuń
uploads/images/2024/1/eryczek_rafal_65b534022a575.jpg

fot.: Rafał Sawicki

W poniedziałek klub Umm-Salal z Kataru oficjalnie poinformował o zakontraktowaniu Erika Exposito. Jak się okazuje, informacja ta została podana do informacji publicznej za wcześnie. Czy transfer Hiszpana znów upadł na ostatniej prostej?  

W poniedziałkowe popołudnie oficjalnie ogłoszono pozyskanie Erika Exposito przez Umm-Salal, siódmy zespół katarskiej ekstraklasy. Informację te podano na oficjalnym koncie klubu na portalu "X" oraz Instagramie. 

Jak się okazuje, grafika z hiszpańskim napastnikiem została opublikowana zbyt szybko. Według użytkownika Bo7md transfer ten ostatecznie nie powiódł się, gdyż obie strony nie dogadały się w stu procentach, a Exposito nie podpisał kontraktu z nowym pracodawcą. Ze wszystkich kont w mediach społecznościowych Umm-Salal zniknęła informacja o zakontraktowaniu króla strzelców Ekstraklasy. 

Tym samym transfer niespełna 28-latka znów upadł na ostatniej prostej. Nie jest to pierwsza taka sytuacja w przypadku tego zawodnika. We wcześniejszych latach był on już praktycznie dogadany z klubami z Chin, czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale z różnych powodów do transakcji wówczas nie doszło. Warto nadmienić, że dzisiejsze zamieszanie nie zmienia niczego w kontekście ewentualnego powrotu do Śląska Wrocław. 

ZOBACZ też: Tygodniowy rozkład jazdy

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.