Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

fot.: Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk

W Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" zostanie zorganizowany bieg pamięci. Poniżej szczegóły tego wydarzenia.



 

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" jest 1 marca. To właśnie na ten dzień został zorganizowany bieg pamięci przez Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk. Wydarzenie odbędzie się 1 marca w sobotę o godzinie 10:00 na Tarczyński Arena We Wrocławiu. Wszyscy zainteresowani proszeni są o przybycie chwilę przed tą godziną od strony ulicy Królewieckiej. Na esplanadzie stadionu będzie znajdował się namiot, w którym będą dostępne okazjonalne koszulki. Na terenie Tarczyński Arena będą dostępne toalety dla osób chcących się przebrać. Trasa będzie wydzielona wokół stadionu.

Bieg odbędzie się na dwóch dystansach - 1963 metry oraz 5 km.

Franciszek Wiatr

Autor

Franciszek Wiatr

Wrocławianin od urodzenia, rocznik 2000. Pierwszy mecz Śląska na żywo zobaczyłem 7 marca 2009 roku - 3:0 z Polonią Bytom - na „Odkrytej”.

W redakcji działam od sierpnia 2023 roku, głównie pisząc teksty i dbając o atmosferę. Odpowiadam za tematy kibicowskie.

Fan dobrego futbolu i kulinariów. Staram się latać na mecze do różnych krajów - od EURO po piątą ligę angielską. Chcę zwiedzić całą Europę.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.