Dmytruszyński w kadrze

Rozpoczęło się zgrupowanie kadry, na którym zawodnicy z polskiej ligi zagrają dwa mecze towarzyskie z Białorusią. Jest to kolejny etap przygotowań do walki w eliminacjach do MŚ w 2005 roku. Wśród powołanych znalazł się tylko jeden zawodnik WKSu: Maciej Dmytruszyński. Warto odnotować, że z Zagłębia Lubin, z którym Śląsk walczy o 3 miejsce, na zgrupowaniu pojawiło się 3 piłkarzy.

W zwiazku z meczami reprezentacji wrocławianie kolejny mecz rozegrają w przyszłą środę(31 marca) w hali przy ul. Saperów. Rywalem będzie Wisła Płock, a stwką pojenynku awans do Final Four Pucharu Polski.

źródło: własne

Marcin Polański

Autor

Marcin Polański

W Śląsknecie od 2003 roku (z przerwami urlopowymi), przez niemal 10 lat redaktor naczelny.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.