Do Bytomia po awans?


Już jutro (środa) o godzinie 17 Śląsk Wrocław rozpocznie wyjazdowe spotkanie z bytomską Polonią. Ten mecz będzie miał fundamentalne znaczenie w walce o awans.

Trzecioligowy szlagier zapowiada się bardzo interesująco. Ucieleśnienie określenia drużyna własnego boiska kontra rozmiłowany w remisach Śląsk. Czy w Bytomiu będzie podział punktów? Możliwe, ale my liczymy na trzy punkty i spokojne oczekiwanie na drugoligowy sezon. Dała przykład gdańska Lechia... nie możemy być gorsi.


 

Polonia może pochwalić się świetnym bilansem w meczach rozgrywanych w charakterze gospodarza. Dziesięć zwycięstw, dwa remisy i tylko jedna porażka (z Walką Zabrze). Imponujący stosunek bramkowym 21-3. Te wyniki mogą budzić szacunek, ale... no właśnie ale Polonia w tym sezonie nie podejmowała jeszcze WKS-u.



Już dawno nie stosowano tak alpejskich kombinacji, aby utrudnić przyjazd na mecz fanom Śląska. Przekładając mecz z niedzieli na środę duet Policja – Działacze Polonii zanotował kompromitację. Tłumaczenie się koncertem Iron Maiden – może zdarzyć się tylko w Polsce. Nic to! Mając nadzieję, że Działacze Polonii nie podjęli pertraktacji z innymi Działaczami Wydziału Sędziownictwa – zapraszamy na mecz. Przypominamy, że pociąg specjalny odjeżdża z Dworca Głównego o 12:45. Dla tych, którym plany wyjazdu do Bytomia skutecznie storpedowano, postaramy się na łamach SLASKnet.com zorganizować coś na kształt relacji LIVE.

źródło: własne

Autor

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.