Dodatkowe bilety na Śląsk - Raków!

15.11.2023 (13:57) | Franciszek Wiatr
uploads/images/2023/10/KoPa_SlaWro_LegWar_21102023-35-ai_6534eca9c1694_6536d62c2877d.jpg

fot.: Paweł Kot

Bilety na mecz Śląska z Rakowem zostały wyprzedane. Po staraniach klubu do sprzedaży trafiła jednak dodatkowa pula wejściówek na to spotkanie - ponad 3 tysiące, dzięki którym na meczu będzie mogło zasiąść jeszcze więcej kibiców. 

Kolejny komplet kibiców na meczu Śląska stał się faktem i już nie można było kupować biletów na mecz WKS-u z Rakowem, który odbędzie się 3 grudnia, w niedzielę o godzinie 17:30. Udana akcja #KompletNaŚląsk2 przyniosła efekty i będziemy świadkami drugiego kompletu kibiców w tym sezonie.

Jednakże, dzięki staraniom klubu i uprzejmości firmy LV Bet, do sprzedaży przeznaczone będą miejsca na trybunie D, na których na meczach widnieje plansza sponsorska tego bukmachera. Po dogadaniu się ze sobą Śląska z Rakowem, miejsca te zostaną przeznaczone dla kibiców z Częstochowy. Z tego powodu, dla kibiców Śląska będą dostępne bilety w sektorze X, czyli trybunie gości. Bilety będą dostępne w tej samej cenie, co wejściówki na trybunę D. Dzięki tym zmianom, na trybunach Tarczyński Arena będzie mogło zasiąść około 40 tysięcy kibiców.

 

ŚLĄSK WROCŁAW - RAKÓW CZĘSTOCHOWA. GDZIE KUPIĆ BILETY?

Są trzy możliwości zakupu biletów na mecze Śląska - najszybciej, najwygodniej oraz NAJTANIEJ będzie poprzez stronę internetową. Wejściówki można nabyć:

online na stronie  https://bilety.slaskwroclaw.pl/ (najszybciej, najwygodniej, najtaniej)

w punktach sprzedaży stacjonarnej, których listę znajdziecie TUTAJ

w kasach przy Oporowskiej 62 (otwarte w dni robocze od 10 do 17) oraz w kasach przy Tarczyński Arena( w dniu meczu)

Kasy przy Oporowskiej 62 w dniu meczu są czynne jedynie do 3 godzin przed rozpoczęciem meczu. Cennik biletów na poszczególne trybuny znajduje się TUTAJ

ZOBACZ też: Zobacz Muzeum Śląska z Yehorem Matsenką