Koszulki na 75-lecie zaprezentowane!

02.11.2022 (20:05) | Piotr Kryński
uploads/images/2022/11/fffff_6362bbb536629.jpg

fot.: slaskwroclaw.pl

Z okazji zbliżającego się jubileuszowego meczu z Legią Warszawa, podczas którego Śląsk Wrocław obchodzić będzie 75-lecie, klub zaprezentował limitowaną koszulkę, w której Trójkolorowi wystąpią podczas tego spotkania. Do sprzedaży trafi natomiast tylko 750 sztuk.  

Pierwszego listopada w mediach społecznościowych klubu pojawiła się informacja o tajemniczej koszulce, w której zielono-biało-czerwoni wystąpią 13 listopada w meczu z Legią Warszawa. Z informacji przekazanych przez klub, mogliśmy się dowiedzieć, że następnego dnia o 19:47 zostanie zaprezentowana owa koszulka, kibice poznają jej cenę oraz możliwości nabycia. Równo o godzinie nawiązującej do daty powstania klubu tajemnica została rozwiana.

Monochromatyczne barwy, wyjątkowa tarcza zaprojektowana na 75-lecie klubu, elementy ozdobne, tłoczenia i unikalna numeracja każdego wyprodukowanego egzemplarza - tak w skrócie wygląda meczowy trykot stworzony specjalnie na jubileusz powstania klubu.

Najważniejszą częścią koszulki jest przepiękny, monochromatyczny emblemat w kształcie tarczy, aplikowany metodą 3D.  Znak ma wpisany w siebie obecnie używany herb klubu, duży napis "75 lat" oraz daty 1947 i 2022. Na dole znajdują się zielono-biało-czerwone paski, nawiązujące do barw Śląska Wrocław. Całość nadaje koszulce szlachetności i uwydatnia jej unikalny charakter – ten emblemat nie jest bowiem wykorzystywany nigdzie indziej.


By jeszcze mocniej zaznaczyć 75-letnią historię klubu, z przodu koszulki widoczny jest również duży, tłoczony numer „75”. Każdy z 750 wyprodukowanych trykotów w swojej dolnej części posiada wyróżniający logotyp oraz swój unikalny numer.

SPRZEDAŻ KOSZULEK

Jubileuszowy trykot trafi do sprzedaży w czwartek, 3 listopada. Przez pierwsze dwa dni przedsprzedaży (tj. czwartek i piątek) zakupu w cenie 279 zł będą mogli dokonywać WYŁĄCZNIE kibice posiadający aktualne karnety na mecze Śląska Wrocław, którzy muszą w tym celu odwiedzić FanShopy #Oporowska oraz #NaStadionie (oba sklepy otwarte w godzinach 10-18). By docenić karnetowiczów, ale jednocześnie nie pozbawić możliwości kupna koszulki innych fanów, przez pierwsze dwa dni sprzedaży posiadacz karnetu będzie mógł zakupić maksymalnie jedną koszulkę. Od soboty, 5 listopada (o północy), trykoty trafią do otwartej sprzedaży dla wszystkich chętnych, również w sklepie on-line, w cenie 329 zł.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Co wiesz o Śląsku przed 16. kolejką (QUIZ)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.