Kto był Piłkarzem Meczu? (WYNIKI)

21.09.2022 (21:00) | Piotr Kryński
uploads/images/2022/7/slasknet-glosowanie-740x360 (5)_62d7a15ca4098.png

fot.: LV BET

Śląsk Wrocław zremisował w meczu 10. kolejki ekstraklasy z Piastem Gliwice 1:1. Jedynego tego dnia gola dla Wojskowych strzelił Patrick Olsen z rzutu karnego. Kto Waszym zdaniem zasłużył w tym spotkaniu na miano Piłkarza Meczu? 

Mecz zielono-biało-czerwonych z Piastem, w Gliwicach rozpoczynał 10. kolejkę ekstraklasy. Stadion przy Okrzei 20. zawsze były trudnym terenem dla WKS-u, jednak tym razem udało się zdobyć punkt, a i tak można było mówić o sporym niedosycie. Było to jedno z lepszych spotkań Śląska w tym sezonie, tym bardziej boli tylko remis. Na bramkę Patricka Olsena z rzutu karnego odpowiedział sześć minut później Constantin Reiner, po dobrym dośrodkowaniu Damiana Kądziora. Jednak to nie strzelec bramki, a 15-letni Karol Borys Waszymi głosami został Piłkarzem Meczu.

Pod wrażeniem gry, kończącego 28 września 16 lat młodzieżowca, byli nie tylko przeciętni kibice, ale również piłkarscy eksperci. To, z jakim spokojem i dojrzałością nastolatek rozgrywał piłkę, budziło spory podziw. Można śmiało powiedzieć, że nieraz brakuje takiego sposobu grania niektórym zdecydowanie bardziej doświadczonym zawodnikom WKS-u. Borys co prawda nie zapisał się w protokole meczowym zdobyciem bramki, ani asysty, jednak jego grę można zapisać jako duży plus.

Wyniki głosowania na Piłkarza Meczu przeciwko Piastowi:

  • Karol Borys - 44%
  • Patrick Olsen - 25%
  • Dennis Jastrzembski - 11%
  • John Yeboah - 7%
  • Matias Nahuel - 7%

Wyniki poprzednich głosowań:

Śląsk - Lechia: Konrad Poprawa

Stal - Śląsk: Javier Hyjek

Ruch - Śląsk: Erik Exposito 

Śląsk - Raków: Karol Borys

Śląsk - Cracovia: Adrian Łyszczarz

Lech - Śląsk: Michał Szromnik

Śląsk - Widzew: Michał Szromnik

Korona - Śląsk: John Yeboah

Śląsk - Pogoń: Dennis Jastrzembski

Zagłębie - Śląsk: Dennis Jastrzembski

ZOBACZ też: Czy Śląsk jest stabilny finansowo? (RAPORT)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.