Mecz z Pogonią Szczecin przełożony!

03.08.2023 (21:00) | Marcin Sapuń
uploads/images/2023/8/pogon_64cbfcc634428.jpg

fot.: Paweł Kot

W związku z awansem Pogoni Szczecin do kolejnej rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji, mecz 3. kolejki ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Pogonią Szczecin zaplanowany na niedzielę 6 sierpnia o godzinie 15:00, został przełożony na prośbę klubu z Pomorza Zachodniego.  

W czwartkowy wieczór Portowcy pokonali przed własną publicznością Linfield 3:2 (8:4 w dwumeczu) i awansowali do trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Konferencji. W poniedziałek Ekstraklasa SA poinformowała, że jeśli Pogoń przejdzie drużynę z Irlandii Północnej, jej mecz ze Śląskiem odbędzie się w innym terminie

Spotkanie Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin pierwotnie miało odbyć się już w tę niedzielę 6 sierpnia o godzinie 15:00. Nowy termin meczu zostanie ustalony odrębnie z porozumieniu z głównym nadawcą telewizyjnym i jest uzależniony od wyników szczecinian w europejskich pucharach. 

Kupione już wcześniej wejściówki można zwrócić bezpośrednio do kas lub na stronie bilety.slaskwroclaw.pl i skorzystać z przycisku "zwrot za bilet". 

 

ZOBACZ też: Rozkład jazdy

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.