Rabat na bilety dla Honorowych Dawców Krwi

04.03.2024 (14:55) | Franciszek Wiatr
uploads/images/2024/3/Honorowi Dawcy Krwi_65e5d243abc82.jpg

fot.: Adrianna Ficek/slaskwroclaw.pl

Śląsk razem z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa chce docenić Honorowych Dawców Krwi. Od najbliższego meczu (przeciwko Puszczy Niepołomice), będą oni mieć zniżkę na bilety na domowe spotkania Wojskowych. 

W obecnym sezonie, przed meczem z ŁKS-em w okolicach stadionu pojawił się krwiobus, w którym można było oddać krew. Zebrano wtedy kilkadziesiąt litrów krwi. RCKiK jest jednym ze stałych parterów WKS-u i wspólnie zachęcają do oddawania krwi.

Od następnego meczu Śląska, przeciwko Puszczy Niepołomice(16.03), posiadacze karty Honorowego Dawcy Krwi (I stopień), otrzymają zniżkę na bilety. Aby ją otrzymać, należy wysłać skan swojej karty HNK (I stopień) na adres kasy@slaskwroclaw.pl, bądź przyjść z legitymacją do kas biletowych przy Oporowskiej 62 lub przy Tarczyński Arena. Zniżka zostanie przypisana do konta w serwisie biletowym. Wysokość rabatu będzie zależna od kilku czynników: wybranej trybuny, meczu czy sposobu oraz terminu zakupu biletu. Wysokość zniżki będzie wynosić od 10% do nawet 60%

- Śląsk Wrocław jest klubem otwartym i dla wszystkich, dlatego Doceniamy Honorowych Dawców Krwi i zachęcamy do tego, by dzielić się tym najcenniejszym lekiem. Zapraszamy na nasze mecze i do kupna biletu w niższych cenach

- mówi Patryk Załęczny, prezes zarządu klubu.

 

ZOBACZ też: Kontrowersje w meczu Śląsk - Widzew? Mocne słowa i tłumaczenia

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.