Runjaić: Musimy kontynuować naszą drogę

27.05.2023 (22:55) | Dominik Mazur
uploads/images/2023/5/Kosta Runjaić_64726e10f13d0.jpg

fot.: Paweł Kot

Trener Legii Kosta Runjaić po długim świętowaniu z drużyną pojawił się na konferencji prasowej po wygranym 3:1 meczu ze Śląskiem Wrocław. 

Teraz sezon się skończył. Dzisiaj udało nam się zamknąć ten sezon w bardzo dobrym stylu, zwycięstwem i przy naszej świetnych kibicach. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu. Zajęliśmy drugie miejsce w lidze, zdobyliśmy Puchar Polski. Wszyscy powinniśmy być bardzo szczęśliwi. Dzisiaj zaczynamy już myśleć o kolejnym sezonie. Musimy utrzymać naszą drogę, którą podążamy.

Wielkie wsparcie naszych kibiców to na pewno jeden z najważniejszych czynników w zakończonej kampanii. Bez takiego wsparcia kibiców nie osiągnęlibyśmy takich wyników. Wszyscy razem musimy kontynuować tę drogę, tylko tak możemy być silniejsi. Nasze ambicje są oczywiście wyższe – zarówno moje, drużyny i całego klubu. Pozostaliśmy niepokonani w naszym domu. Bardzo dziękuję mojej drużynie, mojemu sztabowi.

Kolejnym powodem mojego zadowolenia jest nowy kontrakt podpisany przez Josue. To kluczowy piłkarz nie tylko w tym sezonie, ale przez cały czas odkąd stał się zawodnikiem Legii. Jest prawdziwym kapitanem nie tylko na boisku, ale też poza nim. Josue wziął na siebie duża odpowiedzialność, ale rozwijał się w tej roli i odwdzięczył się swoją grą. Kontynuujemy nasz sposób pracy, do zobaczenia niebawem. Tylko Legia!

źródło: legia.com

ZOBACZ też: Magiera: Dziękuję każdemu za miesiąc współpracy