Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

08.01.2024 (13:00) | Franciszek Wiatr
uploads/images/2023/12/wks_legia_656daa5cf211d.jpg

fot.: Paweł Kot

Do pierwszego meczu Śląska o punkty w 2024 roku jeszcze dużo czasu. Klub nie zwleka i już w sprzedaży są karnety na rundę wiosenną. Kupując karnet, kibice mogą liczyć na udogodnienia, o czym w dalszej części tekstu. 

Karnet to najwygodniejsza oraz najtańsza opcja, aby wspierać Śląsk w meczach domowych. Dzięki niemu, można zaoszczędzić nawet do 25% oraz korzystać z promocji organizowanych przez klub. Dodatkowo, nie trzeba się martwić o brak miejsca, co było przydatne w obecnym sezonie przy okazji meczów WKS-u na Tarczyński Arena przeciwko Legii Warszawa oraz Rakowowi Częstochowa. Przypomnijmy, że Śląsk w sezonie 2023/2024 ma drugą największą średnią frekwencję w lidze - ponad 23 tysiące kibiców.

Karnet umożliwi wejście na wszystkie mecze do końca sezonu 2023/2024. Do Wrocławia zawitają jeszcze drużyny: Pogoni Szczecin, Stali Mielec, Widzewa Łódź, Puszczy Niepołomice, Warty Poznań, Ruchu Chorzów, Cracovii oraz Radomiaka Radom.

Karnety będą mogły zakupić także osoby, które nie miały ich na rundę jesienną. Wszystkie karnety zakupione na rundę jesienną wygasły i nie zostaną automatycznie przedłużone. Dotychczasowi karnetowicze aż do 5 lutego mają pierwszeństwo wyboru swojego ulubionego miejsca. Kupując za pośrednictwem strony www, system automatycznie zaproponuje numer krzesełka. W przypadku chęci zmiany swojego dotychczasowego miejsca, poprzednie wróci do otwartej sprzedaży. Warto dodać, że od nowej rundy kolejne sektory trybuny C będą oznaczone jako "C premium" - C119 C219 i C121 C221. Dla osób, które będą przedłużać karnety właśnie na tych sektorach, cena będzie taka jak przy "zwykłym C".

SPRZEDAŻ KARNETÓW TRWA DO 10 LUTEGO (pierwszy domowy mecz, przeciwko Pogoni)

Tak prezentują się ceny:

https://bilety.slaskwroclaw.pl/

z Karnetu można korzystać na trzy sposoby:

  • za pośrednictwem karty kibica,
  • pobierając bilety na poszczególne mecze na stronie www,
  • korzystając z wirtualnej karty kibica.

Jakie płyną korzyści z posiadania karnetu?

1. Oszczędność – nawet 25% taniej niż w przypadku zakupów pojedynczych biletów

2. Niższa cena dla przedłużających – gdy przedłużysz swój karnet na kolejną rundę lub sezon, oszczędzisz jeszcze więcej

3. Gwarancja rezerwacji ulubionego miejsca przez całą rundę (jesienią stadion dwukrotnie wypełnił się w komplecie, a przed nami decydująca część sezonu)

4. Ulubione miejsce na stadionie także w trakcie meczów Śląska w europejskich pucharach – karnetowicze przedłużający swoje abonamenty na nowy sezon będą mogli zachować miejsce z rundy wiosennej, korzystając z przedsprzedaży.

5. Wygoda – nie musisz stać w kolejce lub kupować biletu co mecz, a do tego na stadionie są też specjalne kołowrotki przeznaczone wyłącznie dla karnetowiczów

6. Masz karnet, wiesz pierwszy – posiadacze karnetów są jako pierwsi informowani o najważniejszych wydarzeniach z życia klubu, takich jak transfery czy przedłużenia kontraktów w formie sms-ów i telefonów od przedstawicieli drużyny

7. Zniżki w fanshopach na oficjalne produkty Śląska Wrocław – karnetowicze otrzymują stałą zniżkę 15% w sklepach stacjonarnych WKS-u.

8. Cykliczne spotkania z piłkarzami – w nowej rundzie będą odbywać się spotkania z zawodnikami WKS-u wyłącznie z udziałem karnetowiczów

9. Pierwszeństwo w zapisach na klubowe wydarzenia – w nowej rundzie nie zabraknie niespodzianek, a na wyjątkowe i specjalne wydarzenia karnetowicze uzyskują pierwszeństwo w zapisach

10. Vouchery dla osób towarzyszących – w przypadku akcji specjalnych, karnetowicze otrzymują od klubu bezpłatne vouchery dla osób towarzyszących.

ZOBACZ też: LIVE: Rezerwy powalczą o awans? (PODCAST)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.