Święcenie Wielkanocnych pokarmów na Tarczyński Arena

25.03.2024 (11:00) | Franciszek Wiatr
uploads/images/2023/4/spok_64319e52816a4.png

fot.: Paweł Kot

Kolejny raz na stadionie we Wrocławiu będzie miało miejsce Wielkanocne święcenie pokarmów. Odbędzie się w Wielką Sobotę na trybunie B Tarczyński Arena. 

Zanim kibice Śląska obejrzą mecz swojej drużyny w Gliwicach, a następnie zasiądą w rodzinnym gronie przy stole Wielkanocnym, będą mogli wraz z innymi fanami udać się na wspólne święcenie pokarmów. Tradycyjnie odbędzie się to na trybunie B wrocławskiego stadionu.Poniżej cała treść wpisu Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk:

"Święcenie pokarmów w kibicowskim gronie!

W Wielką Sobotę - 30 marca, przed wyjazdem do Gliwic zapraszamy kibiców Śląska, ale również wszystkich Wrocławian na wspólne święcenie pokarmów na Tarczyński Arena Wrocław .

Wspólne spotkanie oraz poświęcenie pokarmów na trybunie naszego stadionu, niech będzie początkiem rozpoczęcia Świąt Wielkiej Nocy i momentem na złożenie sobie świątecznych życzeń w gronie rodziny Śląska Wrocław.

Tradycyjnie nasze Wielkanocne koszyczki, pobłogosławi Kapelan Śląska Wrocław - Wiesław Dudek.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Stowarzyszenie Wielki Śląsk , Kibice Razem Śląsk Wrocław , Tarczyński Arena Wrocław oraz klubu WKS Śląsk Wrocław."

Miejsce: Tarczyński Arena - trybuna B
Data: 30.03.2024, godz. 10:00
Wejścia: bramy Królewiecka i Lotnicza
Parking: Królewiecka

ZOBACZ też: Brak ambicji - grzech główny Erika Exposito?

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.