TRANSFERY: Exposito zostaje w Śląsku

26.08.2023 (16:30) | Kacper Cyndecki
uploads/images/2023/8/0G0A9668_64e96af29d9c9.JPG

fot.: Jerzy Rakowicz

Po meczu Śląsk z Widzewem (2:0) w mediach wybuchło zamieszanie spowodowane osoba Erika Exposito. Czy Hiszpan opuści WKS, jak wyglada jego sytuacja? 

Kapitan WKS-u w tym sezonie jest w kapitalnej dyspozycji. Erik zdobył cztery bramki i jest wprost fantastyczny. Hiszpan kreuje akcje Śląska, jest motorem napędowym wrocławskiego zespołu a w dodatku zachowuje się niczym kapitan z krwi i kości motywujący drużynę. 

Jak po meczu z Widzewem mogliśmy zobaczyć w mediach pojawiły się pogłoski o domniemanym odejściu Hiszpana. Pierwszy ta informacje podał Tomasz Włodarczyk 

Później informacje zdementował Patryk Załęczny i wydawało się, ze każdy kibic WKS-u może być szczęśliwy. Choć po południu do medialnej przestrzeni wpłynęły kolejne informacje od Tomasza Wlodarczyka oraz Karola Bugajskiego. Obaj podawali, że Exposito będzie sprzedany za 600 tysięcy euro do Rakowa, dodatkowo Hiszpan ponoć zaakceptował warunki kontaktu personalnego.

Jednak i tutaj Śląsk zareagował i już oficjalnie oświadczył, że kapitan zostaje we Wrocławiu i nigdzie się nie rusza. Tak kończy się saga pomiędzy Exposito a Rakowem, transferu nie będzie.  

ZOBACZ też: W mediach o Śląsku: Świetny mecz WKS-u!

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.