Darmowe bilety i zniżki na mecz Śląsk - Jagiellonia. Przedstawiamy szczegóły

31.08.2023 (20:55) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/5/asaas_646b5f38755ab.png

fot.: Paweł Kot

Mobilizacja przed meczem Śląsk - Jagiellonia trwa! Aby w niedzielę na stadionie zjawiło się jak najwięcej kibiców, wrocławski klub organizuje dwie promocje na kupno biletu, z czego jedna z nich umożliwia darmowe odebranie wejściówek. 

Wojskowi w gazie - tak można określić obecną sytuację podopiecznych Jacka Magiery, którzy wygrali w trzech ostatnich spotkaniach, zachowując dwa czyste konta i trafiając do siatki siedem razy. To poskutkowało wskoczeniem na ligowe podium pierwszy raz od września 2021 roku. W najbliższą niedzielę do Wrocławia przyjedzie Jagiellonia Białystok, czyli lider ekstraklasy oraz drużyna z czterema zwycięstwami pod rząd. By Śląsk wciąż był na fali, niezbędne będzie wsparcie kibiców. Z tej okazji klub ze stolicy Dolnego Śląska przygotował dla swoich sympatyków dwie promocje.

BILET DLA PIERWSZAKA

Jest to promocja skierowana do kibiców, którzy od lat nie były na meczu Trójkolorowych. Taka osoba kupując bilet online może wpisać hasło "PIERWSZAK" w rubryce voucher, a wtedy jej bilet stanieje o 20%. Zniżka nie obowiązuje w sprzedaży stacjonarnej.

DARMOWE BILETY

Tutaj w zasadzie nie ma żadnej promocji. Cena biletu po prostu znika. Ale komu konkretniej przysługuje stuprocentowa zniżka? Z okazji końca wakacji, darmowe bilety na trybuny A, B, C, D (bez strefy VIP) mogą nabyć osoby niepełnoletnie, które 4 września rozpoczynają rok szkolny.

WAŻNE: Promocja obowiązuje jedynie 1 września w godzinach 12-16. W innym terminie bilety nie będą darmowe.

Warto również przypomnieć, że dzieci poniżej ósmego roku życia bezwarunkowo mają darmowy wstęp na mecz Śląska.

Bilety można nabyć na oficjalnej stronie Śląska Wrocław.

ZOBACZ też: Głosy z sieci: ''Drużyna przez duże D''