FUTSAL: A było tak blisko... (WIDEO)

02.03.2021 (07:07) | Jacek Bratek

Futsalowy Śląsk Wrocław przegrał w meczu na szczycie z BKKP Gminy Kobierzyce  7:9. (6:4).  Śląsk był bardzo blisko wygranej dającej  realne szanse na baraże o I ligę, ale zaskakująco słaba końcówka wszystko przekreśliła.

Mecz był  pełen emocji i zmiennych nastrojów. Śląsk zaczął  efektownie i w 11 minucie prowadził już 4:1! Rywal jednak zdołał doprowadzić do wyrównania zaledwie w ciągu trech minut. Przed przerwą Śląsk dorzucił kolejne dwa gole i wydawało się, że WKS kontroluje sytuację.

Świetny mecz rozgrywał Jiri Mraz, który w pierwszej połowie strzelił 4 gole, a kolejne dwa dorzucił debiutujący w drużynie Patryk Mendela. Niestety w tym momencie Wojskowym skończyła się amunicja, z kolei  rywal grał coraz lepiej i strzelił 4 gole wciągu 11 minut. Na koniec to drużyna z Kobierzyc mogła świętować triumf w lidze. Śląsk za tydzień rozegra jeszcze jedno spotkanie z Madness Chocianów.

Śląsk zagrał w składzie:  Dudek – Mraz,  Mnochy, Działach, Węgiel, Melnyk, Zdun, Stasiak, Matyja, Pidchenko, Kadlec, Kminek, Dudka.

Bramki dla Śląska: Mraz (5), Mendela (2)