Gretarsson: Nie popadamy w zachwyt

15.08.2022 (20:30) | Karol Bugajski
uploads/images/2022/8/gretarssonporzuc2_62f76415ddee6.jpg

fot.: Mateusz Porzucek

Śląsk Wrocław w 5. kolejce ekstraklasy wygrał na wyjeździe z Lechem Poznań (1:0). TUTAJ znajdziecie naszą relację, a poniżej pomeczowa wypowiedź obrońcy Daniela Gretarssona. 

Daniel Gretarsson: Nasza praca zespołowa była głównym powodem tego zwycięstwa. Zrobiliśmy to wszyscy razem. Czułem, że wszyscy ciężko pracowaliśmy i zasłużyliśmy na to zwycięstwo.
 
Trudno było zachować czyste konto, bo Lech Poznań często atakował, ale po pierwszej połowie wiedzieliśmy, co mamy zrobić, by zapobiec kolejnym błędom. W drugiej części cała drużyna spisała się lepiej i dzięki temu wygraliśmy.

Petr Schwarz tą bramką pokazał, co potrafi. Jest zawodnikiem, który ciężko pracuje, ale z piłką stać go na wielkie rzeczy. W jego poczynaniach widać było ogromną pewność siebie. Cieszymy się z jego bramki i tego zwycięstwa, ale nie popadamy w zachwyt i skupiamy się na kolejnych wyzwaniach

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Plusy i minusy meczu z Lechem

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.