Kto był #SuperPiłkarzem meczu? (WYNIKI)

19.04.2021 (20:03) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2021/4/Superpilkarz4_607083b7662ce.jpg

fot.: ŚLĄSKnet

W piątek w Zabrzu Śląsk Wrocław zdołał odrobić straty i zdobyć cenny wyjazdowy punkt. Gola na wagę remisu zdobył Fabian Piasecki. Kto Waszym zdaniem zasłużył na tytuł Super Piłkarza meczu? Poniżej wyniki głosowania. 

Mecz w Zabrzu nie układał się po myśli zielono-biało-czerwonych. Trójkolorowi mieli problemy ze stwarzaniem okazji bramkowych. Zmieniło się to w drugiej połowie po wejściu na murawę zawodników rezerwowych. Dwóch z nich przeprowadziło akcję dającą jedyną tego dnia bramkę dla Śląska - Robert Pich zagrał do Fabiana Piaseckiego, który pokonał Martina Chudego.

Tak pisaliśmy o napastniku Śląska po meczu w "Plusach i minusach":

Były napastnik Zagłębia Sosnowiec po ostatnich udanych meczach Erika Exposito znalazł się w cieniu Hiszpana, na Arenie Zabrze to on odegrał jednak decydującą rolę. Piasecki nie potrzebował dużo czasu, by zapaść w pamięć kibicom i już w pierwszym kontakcie z piłką po profesorsku wykończył akcję, która pozwoliła Śląskowi wierzyć nawet w zainkasowanie kompletu punktów. Rezerwowy napastnik zupełnie zaskoczył defensywę Górnika idąc za podaniem Roberta Picha w pole karne, a jego głód częstszej gry może przynieść wrocławianom dużo korzyści w decydujących meczach sezonu. Piasecki po raz drugi w krótkim czasie zapewnił Śląskowi konkret na wyjeździe – miesiąc temu na stadionie Cracovii po wejściu z ławki również zdobył bramkę na 1:1. Wtedy jednak przede wszystkim należało podkreślić niefrasobliwość defensywy przeciwnika, a w piątek snajper zielono-biało-czerwonych nic nie pozostawił przypadkowi.

Piasecki w głosowaniu nie zdobył ani najwięcej głosów, ani nawet taką ich liczbę, by znaleźć się na podium. Trzecie miejsce przypadło Michałowi Szromnikowi, który w Śląsku zanotował najwyższy InStat Index. Nieco więcej głosów zebrał Łukasz Bejger, a na szczycie po raz drugi z rzędu znalazł się Konrad Poprawa. Niedawny filar obrony rezerw WKS-u przypadł do gustu nie tylko trenerowi, ale też naszym czytelnikom. Gratulujemy!

Wyniki głosowania na Super Pilkarza meczu przeciwko Górnikowi Zabrze:

  1. Konrad Poprawa - 27% głosów
  2. Łukasz Bejger - 23%
  3. Michał Szromnik - 21%
  4. Fabian Piasecki - 8%
  5. Robert Pich - 4%

Wyniki poprzednich głosowań:

ZOBACZ też: LIVE: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała (NA ŻYWO)