Mariusz Idzik odchodzi ze Śląska

Klub poinformował oficjalnie, że młody napastnik Śląska znajdujący się obecnie na wypożyczeniu w Wiśle Puławy nie przedłużył wygasającej z końcem sezonu umowy.


 

Wychowanek WKS-u w jednym z ostatnich spotkań doznał poważnej kontuzji kolana. Jak mówi dyrektor sportowy Śląska Adam Matysek - Chcieliśmy zapewnić Mariuszowi przede wszystkim spokojną rehabilitację, wszelką pomoc - a po wyleczeniu urazu - dalszą perspektywę rozwoju. Zawodnik nie przyjął jednak przedstawionej przez nas oferty nowego kontraktu.

Idzik zadebiutował w pierwszym zespole Śląska 4 października 2015 roku w spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Łącznie pojawił się w 8 ligowych meczach.

źródło: slaskwroclaw.pl

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.