REZERWY: Zapowiadamy i typujemy 19. kolejkę II ligi (KURSY)

26.02.2021 (09:37) | Jakub Luberda
uploads/images/2021/2/zapowiedz_kolejki2_6037fde1d58b5.jpg

fot.: ŚLĄSKnet

Po długiej zimowej przerwie do grania powraca w końcu II liga. My z kolei przygotowaliśmy dla Was zapowiedź kilku ciekawie zapowiadających się pojedynków 19. kolejki, która zakończy się prawdziwym pojedynkiem na szczycie. Jakie są nasze typy i kursy Superbet na wszystkie spotkania? 

Lech II Poznań - Stal Rzeszów

Sobota 27.02.2021, godzina 13:00

Rezerwy Lecha weszły w obecny sezon bardzo słabo. Po nieudanym starcie presja zaczęła wzrastać, a potrzeba punktowania była coraz większa. Kolejorz miewał dobre mecze, jak chociażby ten wygrany ze Śląskiem, ale ogólny obraz gry zespołu z Poznania był raczej mizerny. Do Wronek przyjedzie Stal Rzeszów, która podejdzie do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. O ile Lech znajduje się na 17 miejscu, a do bezpiecznej strefy brakuje mu dwóch punktów, o tyle rzeszowianie mogą śmiało walczyć o miejsca gwarantujące baraże. Znajdująca się na dziewiątej lokacie Stal, może śmiało liczyć na zwycięstwo i doskoczenie do szóstego KKS-u Kalisz. Obie drużyny, mimo różnych celów, zdecydowanie mają o co grać, w związku z czym liczymy na ciekawe, pełne walki i zaangażowania widowisko.

GKS Katowice - Sokół Ostróda

Sobota 27.02.2021, godzina 17:00

Jeśli Stal Rzeszów jest w dobrej pozycji do zaatakowania miejsc barażowych, to Sokół Ostróda jest w pozycji jeszcze lepszej. Zawodnicy Sokoła zimowali na wysokim, ósmym miejscu ze stratą zaledwie jednego punktu do strefy dającej baraże. W sobotę czeka ich jednak bardzo trudne zadanie, bowiem wybiorą się na wyjazd do Katowic. Występujący tam GKS ma za sobą solidną rundę, a do spotkania podejdzie z pozycji wicelidera. Katowiczanie pewnie zmierzają po bezpośredni awans, lecz bez wątpienia spróbują zawalczyć o mistrzostwo. Znajdujący się nad nimi Górnik Polkowice ma co prawda jeszcze jedno zaległe spotkanie, ale aktualnie fotel lidera zależny jest od różnicy bramkowej, bo obie drużyny mają po 38 punktów. 

Błękitni Stargard - Śląsk II Wrocław

Niedziela 28.02.2021, godzina 13:00

Śląsk do spotkania z Błękitnymi podejdzie z niemałymi problemami kadrowymi. Z klubu wypożyczony został przecież Piotr Samiec-Talar, a do Korony Kielce odszedł Marcin Szpakowski. Z Wrocławiem pożegnał się również Paweł Kucharczyk, a z kontuzjami zmagają się Szymon Lewkot z Olivierem Wypartem. Mimo wyraźnych kłopotów to właśnie Śląsk podejdzie do tego spotkania jako faworyt. Znajdując się na siódmym miejscu, trener Piotr Jawny z pewnością myśli o barażach, a do osiągnięcia tego celu trzeba pokonywać zespoły pokroju Błękitnych. Gospodarze niedzielnej rywalizacji znajdują się na 14 lokacie, mając zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Mecz z Błękitnymi będzie też świetną okazją, aby zobaczyć nowe wzmocnienia Śląska w akcji. Do klubu dołączył przecież Łukasz Bejger, a do składu włączono również czterech obiecujących juniorów. 

Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice

Niedziela 28.02.2021, godzina 20:00

19. kolejka zakończy się prawdziwym hitem. Lider podejmie na swoim stadionie, znajdującą się na trzecim miejscu Chojniczankę Chojnice. Jeśli to nie wystarczy, aby zachęcić was do obserwowania rywalizacji na szczycie drugiej ligi, to dodać możemy jeszcze jeden interesujący fakt. Górnik i Chojniczanka są kolejno drugim i trzecim zespołem pod względem zdobytych goli, więc jest to pojedynek, który może obfitować w wiele trafień. Dla zespołu z Chojnic jest to świetna okazja, aby zbliżyć się do miejsca gwarantującego bezpośredni awans. Natomiast Górnik, mający 5 punktów przewagi nad Chojniczanką, stoi przed szansą odskoczenia rywalom na aż osiem oczek i spokojne utrzymanie swojej przewagi. 


PLAN 19 KOLEJKI II LIGI ORAZ KURSY SUPERBET Z NASZYMI TYPAMI
(kliknij w obrazek, by sprawdzić aktualne kursy)

Superbet posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia

ZOBACZ też: Statystyki nie kłamią: Wisła Kraków