Śląsk Wrocław - Lech Poznań. Jak kupić bilety?

09.08.2023 (15:30) | Marcin Sapuń
uploads/images/2021/11/FDdHg-kWYAcSRGy_6185b6ee7d10c.jpg

fot.: Krzysztof Banasik

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Śląska Wrocław z Lechem Poznań, który odbędzie się w niedzielę 20 sierpnia o godzinie 17:30. Jak najwygodniej kupić wejściówki na to spotkanie? 

Wrocławianie po trzech seriach gier zgromadzili na swoim koncie jeden punkt. W pierwszym meczu nowego sezonu, Śląsk zremisował na wyjeździe 1:1 z Koroną Kielce, a gola dla gości strzelił Martin Konczkowski. W drugim spotkaniu już przed własną publicznością, WKS uległ w derbach Zagłębiu Lubin 1:2, chociaż po bramce Erika Exposito, prowadził do przerwy. Natomiast w 3. kolejce ekstraklasy zespół Jacka Magiery pauzował, gdyż mecz z Pogonią Szczecin został przesunięty na prośbę drużyny z Pomorza Zachodniego. Już w tę sobotę odbędzie się spotkanie ze Stalą Mielec (15:00), a za ponad tydzień, do Wrocławia zawita Lech Poznań. 

ŚLĄSK WROCŁAW – LECH POZNAŃ. GDZIE KUPIĆ BILETY?

W bilety na pierwszy domowy mecz zielono-biało-czerwonych można zaopatrzyć się na trzy sposoby, ale najpopularniejszym i najwygodniejszym z nich jest kupno drogą internetową. Wejściówki można nabyć:

  • online na stronie bilety.slaskwroclaw.pl (najszybciej i najwygodniej),
  • w punktach sprzedaży stacjonarnej, których listę znajdziecie TUTAJ,
  • w kasach przy ulicy Oporowskiej 62 (otwarte w dni robocze od 10 do 17) lub w kasach przy Tarczyński Arena (w dniu meczu).

Warto przypomnieć, że kasy przy ulicy Oporowskiej 62 w dniu meczu będą czynne jedynie do trzech godzin przed rozpoczęciem spotkania. Informacje o cenach biletów na poszczególne trybuny znajdziecie TUTAJ.

ŚLĄSK WROCŁAW. KARNETY NA SEZON 2023/24

Najwygodniejszą formą oglądania i wspierania Śląska na domowym obiekcie jest kupno karnetu na całe rozgrywki, który pozwala zobaczyć na żywo 17 meczów domowych i pierwsze rundy Pucharu Polski. Ponadto, posiadacze stałego dostępu mogą liczyć na 15-procentową zniżkę na asortyment w klubowym sklepie oraz 20-procentowy rabat na nową koszulkę meczową (jej wzór zobaczysz TUTAJ). Inwestycja w karnet na mecze Śląska Wrocław to ponad 33-procentowo tańsza opcja niż pojedynczy zakup biletu na każdy mecz. Więcej informacji o karnetach znajdziecie TUTAJ.

ŚLĄSK WROCŁAW – LECH POZNAŃ. KUP VOUCHER

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla swoich bliskich, idealnym rozwiązaniem będzie voucher prezentowy, który można wymienić na wejściówkę na dowolne trybuny na wrocławskim stadionie.  Więcej informacji o voucherach prezentowych znajdziecie TUTAJ.

ŚLĄSK WROCŁAW – LECH POZNAŃ. JAK DOJECHAĆ NA STADION?

Na mecz Śląska z Lechem 20 sierpnia oprócz komunikacji miejskiej można dojechać także samochodem, a otwarty jest ogólnodostępny parking w Strefie B - Broadcast. Opłaty za miejsce uiszczane są w parkomacie lub u osób wyznaczonych przez operatora miejsca. Płatność realizowana jest wyłącznie kartą płatniczą, a przy transakcji obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Dostępny jest także parking wielopoziomowy (opłata 20 zł) i parkingi zewnętrzne (opłata 10 zł dla samochodów osobowych).

Pierwszy gwizdek meczu 5. kolejki ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań już 20 sierpnia o godzinie 17:30

ZOBACZ też: OFICJALNIE: Peter Pokorny piłkarzem Śląska!

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.