Wypowiedzi zawodników

Prezentujemy wypowiedzi Tadeusza Sochy i Łukasza Gikiewicza po meczu sparingowym z drużyną Görlitz.

Tadeusz Socha: Mecz był rozgrywany w dniu naszego powrotu do Polski i w upale. Przeciwnik nie należał do najlepszych, ale myślę, że było to celowe działanie sztabu szkoleniowego. Trener wiedział, co robi, a my mieliśmy wygrać, jak najwyżej. Nieważne z kim się gra, bramki zawsze cieszą.


 

Łukasz Gikiewicz: Ciężko pracowaliśmy na obozie, ale wrażenia są ogólnie pozytywne. Wstawaliśmy bardzo wcześnie, nawet o 6:50, żeby biegać i na pewno teraz czujemy to w nogach. Wygraliśmy dziś sparing i mimo że przeciwnik nie był najwyższej klasy, to najważniejsze, że strzelaliśmy bramki. Przed nami tydzień treningów przy Oporowskiej, a potem jedziemy szlifować formę na ligę do Chorwacji. Rywalizacja w zespole bardzo nam pomoże, obecnie prawie na każdą pozycję w Śląsku jest dwóch, trzech równorzędnych zawodników. To na pewno wyjdzie nam na korzyść, Śląsk w lidze będzie zdobywał punkty i wygrywał mecze. Cieszę się, że mogę grać we Wrocławiu.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.