Aktualności

Meczyki.pl - jeden z czołowych serwisów sportowych w Polsce

16.10.2020 (13:03) | Redakcja

fot.: Paweł Kot

Jeszcze około trzech lat temu strona Meczyki.pl była postrzegana jako źródło linków do transmisji meczów na żywo w Internecie. Dziś oblicze serwisu jest zupełnie inne. Na stronie każdego dnia można znaleźć najnowsze treści o tematyce sportowej, wyniki spotkań na żywo, przewidywane typy i oceny meczów. Na Meczyki.pl powstała społeczność zaangażowana w życie portalu, a serwis cieszy się stałym rozwojem.  

Statystyki portalu

W sierpniu 2020 roku Meczyki.pl pobiły swój rekord pod względem liczby unikalnych użytkowników, których w tym czasie było aż 3,33 miliona. W tym samym czasie serwis został odwiedzony 39,9 miliona razy, czyli więcej niż wynosi populacja ludzi mieszkających w Polsce. 

Użytkownicy odwiedzający stronę wcale nie szukają już na niej linków do transmisji meczów, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Stworzyli oni społeczność, która angażuje się w życie serwisu, a w sierpniu bieżącego roku pod artykułami i innymi treściami udostępnianymi na Meczyki.pl zostawili 41,4 tysiąca komentarzy. Zarejestrowane konto na stronie posiada 252 tysiące użytkowników. 

Jeśli chodzi o wiek czytelników, aż 45% z nich to osoby pomiędzy 25. a 34. rokiem życia. Po 20% stanowią użytkownicy rokiem 35. a 44. oraz ci, którzy skończyli już 45 lat. Najmniejszą grupę odbiorców stanowią ludzie młodsi niż 25 lat i jest ich 15%.

Treści publikowane na stronie Meczyki.pl 

Na stronie codziennie publikowanych jest około 70 artykułów newsowych o tematyce sportowej, cytowanych zarówno z polskich, jak i zagranicznych mediów. Nie brakuje tu również autorskich newsów zdobytych przez redaktorów serwisu. Miesięcznie pojawia się również około 100 tekstów publicystycznych, takich jak: felietony, rankingi, zestawienia, wywiady itd. 

W zakładce Bukmacherzy Można zapoznać się z treściami, które zainteresują przede wszystkim typerów. Znajdziemy tu zarówno ranking legalnych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych, porady bukmacherskie oraz artykuły opisujące oferty powitalne z bonusami dla nowych graczy konkretnych firm. W tych treściach tłumaczy się działania wszystkich promocji, proces dokonywania wpłat i wypłat oraz przeprowadza się przez proces rejestracji.

Na górze strony głównej znajduje się również zakładka Wyniki na żywo. Po kliknięciu w nią przeniesiemy się na podstronę z listą wyników meczów i innych bieżących wydarzeń sportowych na żywo. Aby zapoznać się ze szczegółami spotkania, takimi jak statystyki, przebieg, składy czy kursy bukmacherskie, wystarczy kliknąć w jego wynik. Serwis Meczyki.pl oferuje również dostęp do informacji na temat tego, gdzie w telewizji oraz w Internecie można obejrzeć interesujące nas spotkanie. 

Jak widać, na portalu można znaleźć naprawdę wiele treści na temat przynajmniej kilkunastu dyscyplin sportowych oraz informacje dotyczące legalnych bukmacherów. Każdy kibic, czy też typer może znaleźć tu coś dla siebie i stać się częścią społeczności serwisu Meczyki.pl.

ZOBACZ też: Statystyki nie kłamią: Legia Warszawa