Czym zajmuje się współczesna swatka? Dlaczego warto skorzystać z jej usług?

19.12.2022 (14:24) |
uploads/images/2023/1/20221228151005_ga6cc9c287b042ecd1e842429df3e1f4f7418c8501030570a5edeac5ef6f308b0d86954fdcbce134284e541137a181bc4b34438d73a151d9337be05cd048f8477_640.jpg_63b197c54d939.jpg

fot.: pixabay.com

Ludziom we współczesnym świecie, trudno jest znaleźć drugą połówkę. Kobiety i mężczyźni, szukają partnera początkowo dla samej miłości, a później życie zależy od wielu czynników takich jak rutyna, wzajemnie wsparcie, zrozumienie. Dlatego kojarzenie ze sobą osób to trudne zadanie. Prawda jest taka, że w pojedynkę, ciężko znaleźć odpowiedniego człowieka. Jeśli jednak szukasz drugiej połówki, a masz dość nieudanych spotkań za pośrednictwem różnych portali czy aplikacji, wciąż możesz wynająć specjalne biuro matrymonialne, które z najwyższą starannością i dyskrecją zaproponuje ci spotkanie tej właściwej, dobranej dla ciebie osoby. Kim jest swatka katowice? Kto może wykonywać zawód swatki? Dlaczego warto z niej skorzystać i jak to zrobić? 

Swatka - kim jest i czy wykształcenie ma tu znaczenie?

Mogłoby się wydawać, że staromodny zawód swata czy swatki odszedł już do lamusa. Kiedyś swatką określano osobę, która pośredniczyła w zawarciu małżeństwa. Były to osoby z doświadczeniem, najczęściej stanowiące członka rodziny czy bliskiego przyjaciela swatanej osoby.

Wydawałoby się, że obecnie, możliwość spotkania odpowiedniego partnera jest dość proste. Mamy różnego rodzaju portale randkowe, aplikacje w telefonie. Wbrew pozorom jednak, wartościowe i pasujące do nas osoby, z którymi możemy stworzyć rodzinę, mieć dzieci i ogólnie sprostać życiu we dwójkę, nie są tak proste do znalezienia. Jeśli jesteś singlem, możesz za to udać się do współczesnej swatki.

Swatka może prowadzić własną działalność lub pracować poprzez biuro matrymonialne. Jest to osoba, która nie musi mieć kierunkowego wykształcenia. Zresztą, czy istnieją studia o miłości? 

W swojej pracy swatka jednak powinna się kierować intuicją, empatią oraz znać się chociaż co nieco na psychologii ludzi oraz uczuć. Swatka powinna wykazywać się wrażliwością i musi potrafić rozmawiać na delikatne tematy. powinna być odpowiedzialna i dyskretna i znać się na ludziach, także po to, aby rozpoznać kogoś, kto nie ma szczerych chęci na znalezienia partnera. Misją swatki, jest nie tylko dobranie par, ale także bardzo często interesowanie się ich losem. Dlatego swatka może spytać o wrażenia po pierwszym spotkaniu czy też może ci służyć radą, jeśli masz wątpliwości.

Jak odnaleźć szczęście czyli kto znajdzie miłość przez swatkę?

Kto zatem może korzystać ze swatki? Właściwie wszyscy. Nie ma tu wyjątku. Miłości poszukuje każdy z nas. Wiele osób szuka partnera na całe życie, takiego, który będzie do nas dopasowany, będzie rozumiał nasze potrzeby, będzie miał wspólne cele. 

Powodów na szukanie drugiej osoby jest wiele - jedni nie chcą być po prostu samotni, inni pragną założyć rodzinę. Są też osoby, które może nie wierzą już w szalone uczucia, ale zależy im na spędzeniu życia z osobą, z którą będą mogli się porozumieć.

Są też osoby, które nie potrafią znaleźć związku na własną rękę za pośrednictwem portali randkowych czy aplikacji i szukają bardziej tradycyjnych rozwiązań.

Z pewnością, swatka nie jest osobą odpowiednią dla tych osób, które szukają przygody na krótko.

Biuro jako świetny sposób na spotkania ze swatką

Gdzie znajduje się dobra swatka. katowice to jedno z miast w całej Polsce, gdzie działa nasze szczególne biuro Duet Centrum. W naszym biurze zatrudniamy profesjonalne swatki, które pozwolą ci znaleźć miłość.

W swojej pracy kierujemy się uczciwością, dyskrecją i empatią. Zapewniamy ci anonimowość, a także możliwość realnego spotkania z dopasowaną do Ciebie osobą. Nie prowadzimy usług kojarzenia, nie kończących się spotkaniem twarzą w twarz.

Sprawdź, co dokładnie możemy ci zaoferować. Skorzystaj z naszych usług i zakochaj się w partnerze swoich marzeń!

ZOBACZ też: Pożegnanie z duchami

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.