Ivan Djurdjević dziękuje Śląskowi

26.04.2023 (22:32) | Adam Mokrzycki
uploads/images/2023/2/KoPa_ProLiga_04022023_-184_63e0062e3c7f0.jpg

fot.: Paweł Kot

21 kwietnia Ivan Djurdjević przestał pełnić obowiązki szkoleniowca pierwszej drużyny wrocławian, ale wciąż pamięta o swoim klubie. 

46-latek spędził we Wrocławiu niecałe 10 miesięcy. Za jego rządów zespół spisywał się, co najwyżej przeciętnie, a ostatnio wpadł w dołek formy. Zarząd nie widział żadnych perspektyw na wyjście z kryzysu, dlatego postanowił zakończyć z nim współpracę. O jego kadencji szerzej rozpisywaliśmy się TUTAJ. Można się przyczepić do jego warsztatu trenerskiego i sposobu prowadzenia drużyny, ale na pewno nie można odmówić zaangażowania i determinacji.


PODCAST: Co wyczaruje Magiera?


Były już opiekun Śląska za pośrednictwem Twittera podziękował całej wrocławskiej społeczności za czas spędzony w klubie oraz zachęcił do wsparcia swojego klubu w trudnych momentach; zarówno w najbliższym meczu, jak i w kolejnych. Więcej na temat kupna biletów na niedzielne starcie z Radomiakiem dowiecie się TUTAJ.

ZOBACZ też: Rywale Śląska w walce o utrzymanie (ANALIZA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.