REZERWY: Zapowiadamy i typujemy 33. kolejkę II ligi (KURSY)

13.05.2022 (21:00) | Jakub Luberda
uploads/images/2021/5/rezerwy4_60a68c0ecc4ba.png

fot.: Paweł Kot

Miniona kolejka przyniosła nam wspaniałe wieści w postaci utrzymania drużyny trenera Arkadiusza Batora! Nie oznacza to jednak, że to koniec emocji. Jakie są nasze typy i kursy LV Bet na wszystkie spotkania II ligi? 

Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki, niedziela, 15 maja, godz. 17:00

Rozstrzygnęło nam się już, kto z ligi spada, rozstrzygnęło także, kto bezpośrednio z niej awansuje. Przed nami jednak wciąż walka o baraże, czyli mecz Garbarni z Wigrami! Gospodarze potrzebują wygrać oba mecze, aby marzyć o włączeniu się do walki o I ligę na ostatniej prostej. Po drugiej stronie boiska pojawią się Wigry, które z kolei baraże mają właściwie pewne. 

Motor Lublin - Radunia Stężyca, sobota, 14 maja, godz. 17:00

O baraże walczą również goście sobotniego starcia w Lublinie. Radunia na dwie kolejki przed końcem sezonu ma zaledwie punkt przewagi nad siódmymi rezerwami Lecha Poznań. Beniaminek zadania łatwego mieć nie będzie - Motor, mimo że na bezpośredni awans szans już nie ma, to z pewnością postara się powalczyć z Ruchem Chorzów o trzecie miejsce w ligowej tabeli. 

Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14 maja, godz. 17:00

Skoro jesteśmy już przy Ruchu, to ten w sobotę zagra z wrocławskimi rezerwami. Trener Arkadiusz Bator swoje zadanie spełnił i Śląsk utrzymał na dwie kolejki przed końcem sezonu. W ostatnich starciach wrocławianie w końcu będą mogli zagrać w pełni swobodnie, bez ciążącego widma spadku. Dlatego właśnie nie zwiastujemy łatwego meczu chorzowianom, którzy z pewnością chcieliby zakończyć sezon nad Motorem. 


PLAN 33. KOLEJKI II LIGI ORAZ KURSY LV BET Z NASZYMI TYPAMI
(kliknij w obrazek, by sprawdzić aktualne kursy)

LV Bet posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia

ZOBACZ też: Magiera: Potrzebujemy konkurencji na wahadle