Śląsk zgłosił Daniela Łuczaka

Do rozgrywek Lotto Ekstraklasy został zgłoszony przez Śląsk Wrocław Daniel Łuczak. 20-letni występuje na co dzień w rezerwach. W obecnym sezonie w 26 spotkaniach III ligi zdobył 7 goli. Trener Urban zapowiadał, że w spotkaniu z Wisłą Płock szansę gry mogą dostać gracze, których ostatnio nie pojawiali się na boisku (prawdopodobnie: Budzyński, Grajciar, Zieliński).

źródło: 90minut.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.