Jastrzembski: Pokażemy się z lepszej strony

01.08.2022 (22:16) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2022/7/jastrzembski_62d2928ddffd4.jpg

fot.: Mateusz Porzucek

Dennis Jastrzembski nie zaliczy spotkania w Kielcach przeciwko Koronie do udanych. Śląsk Wrocław przegrał w 3. kolejce 1:3 (0:2), a skrzydłowy wrocławian zagrał przeciętnie i w przerwie został zmieniony. Co powiedział po meczu? 

Dennis Jastrzembski: Moim zdaniem to nie był dobry mecz w naszym wykonaniu i dlatego przegraliśmy. Ale jedną rzecz muszę powiedzieć - w następnym spotkaniu pokażemy się z lepszej strony. Od początku wiedzieliśmy, że warunki będą trudne. Korona to drużyna, która dopiero awansowała z pierwszej ligi, a mecze z takimi przeciwnikami zawsze są ciężkie i tak też było tym razem.

Po naszej bramce o wiele lepiej wszystko wyglądało. Wykonywaliśmy zadania taktyczne i wróciliśmy na swój poziom, ale niestety to nie wystarczyło. Musimy podnieść głowy. Za nami remis, wygrana i przegrana, wszystko jest otwarte. To dopiero początek sezonu.

Oczywiście, w domu gra się lepiej, ale my zawsze chcemy wyglądać tak jakbyśmy grali u siebie. Niestety dzisiaj nam się to nie udało. W najbliższych dniach będziemy rozmawiać o tym co, nie wyszło, a później skupimy się na spotkaniu z Widzewem Łódź, które rozegramy już w najbliższą sobotę.

Witaminy z grupy B. Właściwości i suplementacja

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Skrót meczu Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3:1